Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 26. 6. 2022

Blíženci 26. 6. 2022

Blíženci, nic dnes neunikne vaší pozornosti. Váš šestý smysl je na správném místě. Vaše mysl je ostrá jako břitva a emoce mimořádně citlivé. Dnešní den prožijete s plně vyvinutým radarem. Jste jako detektiv, který proniká k jádru každého problému. S minimálním úsilím toho stihnete poměrně dost. Věci budou přirozeně plynout vaším směrem.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současné planetární energie mohou znovu probudit city k někomu, s kým jste dříve měli vztah. Ať už jste na ně najednou začali intenzivně myslet, nebo jste je náhodou potkali na procházce, určitě budete mít chuť se s nimi spojit a promluvit si s nimi více. Může se stát, že máte ještě nějaké nedořešené záležitosti, které je třeba vyřídit, nebo že musíte něco důležitého probrat.

Práce

Není vhodná doba na tajnůstkaření ohledně projektu, na kterém pracujete. Možná se bojíte, že se někdo pokusí ukrást váš nejnovější nápad. Přestaňte být tak paranoidní a jednejte s vírou. Lidé kolem vás jsou tu proto, aby vám pomáhali, ne aby vám ubližovali.

Peníze

Tento týden přináší aktivitu do vaší oblasti peněz. Zatímco svůj život orientujete na vydělávání většího množství peněz, potřebujete také vybudovat pevné základy. Důležité je především zajistit, aby vaše příjmy byly stabilní a stálé. Vzhledem k tomu, že se vaše práce a pracoviště mohou měnit, existuje v zahraničí nevyužitý potenciál. Prozkoumejte další možnosti práce a výdělku na internetu nebo na rozvíjejících se zahraničních trzích.

Zdraví

Jste ctižádostiví a někdy můžete zapomenout na potěšení, které na této cestě můžete zažít. Zkuste si vymyslet kvíz, který si můžete několikrát do měsíce udělat: nazvěte ho Kvíz o pohodlí bytostí. Otázky jsou na vás, ale zde je několik příkladů: Je v domě dostatek pěny do koupele? Mám oblečení, které lichotí mému typu postavy, nebo musím trochu nakoupit základní věci? Mám doma své oblíbené čerstvé ovoce? A tak dále! S trochou sebezpytování přijdete na spoustu nápadů, které vám vykouzlí úsměv na tváři.

Přečtěte si také