Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 26. 7. 2022

Blíženci 26. 7. 2022

Proč já? Možná máte pocit, že si tuto otázku kladete častěji než kdokoli jiný, Blíženci. Váš život se může zdát jako intenzivní jízda na horské dráze, která se nikdy nezastaví. V hloubi duše si však uvědomujete, že byste to nechtěli jinak. Pokud můžete, dejte si dnes od všeho pauzu. Sdělte své myšlenky a pocity. Tím, že budete mluvit, se budete cítit mnohem lépe.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Energie dnešní astrální konfigurace znamená, že se můžete zapojit do diskusí, do výborů a do různých společenských projektů (v případě potřeby i na dálku), což je cesta ke zlepšení vašeho milostného života. Nestane se tak pouhým doufáním, že potkáte někoho výjimečného, ale aktivní účastí a rozšiřováním svých obzorů. Tímto způsobem si vás určitá osoba může zamilovat pro to, jací jste.

Práce

Napětí spojené s prací stále narůstá a zdá se, že mu není konce. Udělejte si čas pro sebe, abyste si zachovali zdravý rozum. Nechat se příliš vtáhnout do pracovního dramatu je nyní nebezpečné.

Peníze

Možná vás více než ostatní trápí aspekty v oblasti peněz a hodnot. Právě ve chvíli, kdy jste na pokraji uzavření obchodu, vám věci vyklouznou z rukou nebo se zpozdí. Na tom nezáleží. Zlepší se to. Do té doby raději obchodujte s většími institucemi a korporacemi nebo pro ně pracujte. Tím se zlepší váš hospodářský výsledek.

Zdraví

Je pro vás velmi důležité zůstat „na trati“ a zjistíte, že když jste pravidelně fyzicky aktivní, nemáte v životě tolik stresu. Svou fyzickou pohodu musíte brát zcela vážně, jinak se vám energie vyčerpá. Rozšiřte si povědomí o tom, co pro vás znamená slovo zdravý, tím, že si o kondici popovídáte s přáteli. Zjistěte, co dělají pro zlepšení své pohody. Buďte otevření zkoušení nových věcí. Možná si společně zacvičíte jógu a zjistíte, že je to zábavné.

Přečtěte si také