Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 28. 2. 2022

Blíženci 28. 2. 2022

Pokud jste se v poslední době cítili ospale, Blíženci, dnes zažijete příliv energie, který výrazně zvýší vaši kreativitu a fyzickou sílu. Využijte příležitosti a vydejte se na čerstvý vzduch ke sportovní aktivitě nebo dlouhé procházce. Cvičení může nasměrovat vaši fyzickou energii a dát vaší mysli šanci se pročistit. Nebuďte překvapeni, pokud po něm objevíte větší jasnost a soustředěnost. Využijte toho naplno.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní aspekt vás může podnítit k tomu, abyste se vydali do romantiky svých snů. A přestože se jistá osoba může zdát být ideálním společníkem pro takovou eskapádu, možná bude lepší, když se na celou věc podíváte z přízemnější perspektivy, než se necháte příliš unést. V každém případě si užijte skvělé společné chvíle, ale také si uvědomte, že se vše může změnit.

Práce

Spojte se s těmi, kteří jsou asertivní a nebojí se selhání. Je důležité mít tyto lidi na své straně, místo aby byli proti vám. Přidáním těchto lidí do svého týmu získáte obrovskou sílu do svého rostoucího arzenálu zdrojů.

Peníze

Dostanete příležitost přiblížit své nápady širším sociálním sítím a publiku. Je to vynikající příležitost využít toho, že lidé chtějí slyšet, co jim chcete říct, a koupit si to, co prodáváte. Pokud potřebujete své sdělení zdokonalit, než je oslovíte, využijte k tomu současné příznivé aspekty. Když se svou prací trefíte do univerzální noty, vyděláte pořádný balík.

Zdraví

Váš šestý smysl může mít dnes pocit, že stávkuje. Možná si budete muset vzít den na dobití baterek, což neděláte ani zdaleka dostatečně! Navrhuji, abyste se vzali na zem. Potřebujete jistotu dobré pevné půdy pod nohama, která vás podrží a pojme celou vaši váhu. Cvičení jógy nebo jen několik pěkných dlouhých protahovacích cvičení u vás doma uleví vašemu tělu a dodá vám oporu, kterou tak často postrádáte. Doporučuje se dnes sníst něco vydatného.

Přečtěte si také