Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 28. 3. 2023

Blíženci 28. 3. 2023

Nic pro vás není tak horké, abys to zvládl, ale proč si chcete spálit ruku, když nemusíte, Blíženče? Snažíte se snad někomu dokázat, že snesete horko, aniž by se vás dotklo? Můžete se spálit stejně snadno jako kdokoli jiný, i když to popíráte. Dělejte věci pro sebe a ne proto, abyste druhým něco dokazovali, zejména pokud jde o záležitosti lásky a romantiky.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Ať se snažíte s někým domluvit sebevíc, narazíte na zeď. Planetární tranzity naznačují, že vás to dnes může velmi frustrovat, protože chcete vyřešit určitý problém. Existuje způsob, jak tuto obtíž obejít, ale zahrnuje ochotu změnit svůj úhel pohledu a perspektivu; pak se problém vyřeší sám.

Práce

Někdo se vás snaží ovládat. Chce vás dostat na druhou stranu plotu. Dávejte si pozor na motivy této osoby. Jste otevření a ochotní experimentovat s novými nápady, ale nejprve se ujistěte, že je to ve vašem zájmu.

Peníze

V tomto týdnu se snažíte získat finanční informace a podporu od svých nejbližších přátel, mentorů nebo partnera. Může jít o tak jednoduchou věc, jako je podnikatelský nápad, který se objeví u snídaně, nebo o radu ohledně složitého nového podnikatelského plánu. V každém případě se vydáváte do nového období štěstí a tvořivosti. V tom, co nyní děláte, nejste sami. Všechny oči jsou upřeny na vás a lidé vám fandí, abyste uspěli.

Zdraví

Seznamte se dnes se svými pocity a sdělte je těm, na kterých vám záleží. Využijte nebeskou energii také k posílení svého vztahu k sobě samým. Stejně jako v případě jakéhokoli jiného vztahu se sami sebe zeptejte, co od sebe skutečně chcete: zdravější životní styl? Více přátel? Méně času věnovaného práci? Více zábavy o víkendech? Takový upřímný rozhovor se sebou samým povede ke změnám rychleji, než si možná myslíte. Začněte hned teď. Co by vám vykouzlilo úsměv na tváři?

Přečtěte si také