Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 28. 6. 2022

Blíženci 28. 6. 2022

Blíženci, možná budete chtít říct, co máte na srdci. Slova máte na jazyku a nebojíte se je vypustit ven. Buďte opatrní. Vaše slova mohou vyznít ostřeji, než jste zamýšleli. Buďte citliví k emocím druhých lidí. Nepřenášejte své problémy na druhé.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní aspekt může znamenat, že když se zdá, že jeden plán jde do háje, jiný plán, který jste považovali za neuskutečnitelný, se nyní jeví jako nejlepší řešení. Ačkoli jste se v současném blízkém vztahu mohli setkat s potížemi, existuje reálná naděje na uzdravení, pokud oba dokážete diskutovat o svých pocitech a budete mít o společném životě spíše realistické než idealistické představy.

Práce

Zdokonalte své technické dovednosti ještě dnes. Požádejte někoho o rychlou lekci práce s počítačem, která vám pomůže lépe porozumět novému programu. Nemá smysl zůstávat v temném středověku, když jiní lidé mají znalosti, které potřebujete.

Peníze

Je důležité, abyste nyní nevěřili každému na slovo, ale sami si zjistili, jaký plán by mohl být pro vaše peníze nejlepší. Investiční nástroje mohou být nepřehledné, a proto požádejte o pomoc kvalifikovaného finančního poradce, který vám pomůže proniknout přes všechen ten humbuk a udělat si jasno. Vesmír zatím dodává spoustu pikantností.

Zdraví

Zdá se, že na to jdete pomalu a rozvážně, ale někdy ve vás vzplane vášnivá nálada, která překvapí vaše okolí. Často zažíváte náhlé přívaly energie nebo změny nálady, ale málokdy je dáváte najevo okolnímu světu. Tuto tendenci by mohla ztělesňovat vaše pleť. V jednu chvíli je všechno v pořádku, v další minutě se vám objevila vyrážka nebo se přes noc vyskočil pupínek! Tyto výkyvy jsou způsobeny vnitřní intenzitou, kterou nejlépe zvládnete pitím velkého množství vody. Neváhejte se v této době podívat na vodní servis.

Přečtěte si také