Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 28. 7. 2022

Blíženci 28. 7. 2022

Blíženci, na vaše emoce je dnes vyvíjen tlak, takže se můžete cítit jako v hrnci s vařící vodou. Jen kvůli tomu, že víte, že je nad vámi poklička, se pravděpodobně zahřejete ještě rychleji než obvykle. Snažte se udržet nervy na uzdě. Vztek vás nikam neposune. Soustřeďte svou energii na to, abyste si dali do pořádku své materiální záležitosti. Zabývejte se financemi, investicemi a dlouhodobým zabezpečením.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Jste velmi dobrý v třídění zrna od plev. Jediným problémem je snaha uniknout, když emoce začnou proudit příliš hojně. Dnes však máte šanci mluvit otevřeně bez hrozby slz nebo záchvatů vzteku. Oba si potřebujete říct několik upřímných pravd a pak si navzájem dát lásku a přijetí. Zkuste to.

Práce

Sny, které se vám dnes zdají, se ve skutečnosti ukáží jako docela užitečné. Tvůrčí nápady, které z těchto snů vycházejí, mají velký potenciál. Detaily je třeba doladit, ale o to se můžete starat později. Prozatím sněte dál.

Peníze

Možná vás více než ostatní trápí aspekty v oblasti peněz a hodnot. Právě ve chvíli, kdy jste na pokraji uzavření obchodu, vám věci vyklouznou z rukou nebo se zpozdí. Na tom nezáleží. Zlepší se to. Do té doby raději obchodujte s většími institucemi a korporacemi nebo pro ně pracujte. Tím se zlepší váš hospodářský výsledek.

Zdraví

Pokud si chcete vybavit koupelnovou skříňku produkty, kterými se budete hýčkat, jednou z prvních věcí, které si musíte koupit, je tea tree olej. Tento olej má vlastnosti, které zklidňují pokožku  jednu z našich nejcitlivějších anatomických oblastí. Tento zázračný přírodní léčebný prostředek dnes obsahuje mnoho výrobků pro péči o zdraví, včetně pěny do koupele, hydratačního krému, deodorantu a šamponu. Kromě toho, že pomáhá při péči o pokožku, prospívá tea tree olej také nehtům a vlasům.

Přečtěte si také