Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 29. 4. 2023

Blíženci 29. 4. 2023

Blíženci, propad na burze může způsobit, že se začnete obávat o svou finanční budoucnost. Možná máte nějaké investice, které by mohly být dočasně negativně ovlivněny. Mějte na paměti, že takové události nemusí nutně odrážet budoucí trendy. Pokud chcete, podnikněte kroky k vytvoření určité záchranné sítě, ale nepředpokládejte nejhorší. Trh může zítra opět vyrazit vzhůru!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní tranzity planet vám dodají další sílu v oblasti konverzace. Díky tomu se výrazně zvýší síla vašeho jazyka. Pokud se chystáte na první rande, pak se můžete přistihnout, že si užíváte proces svádění, slovo za slovem, větu za větou, dokud není dotyčný zcela okouzlen. Musíte si však být jisti, že je v tomto stavu opravdu chcete!

Práce

Štěstí se k vám přiblíží, ať už po něm vědomě toužíte, nebo ne. Už jen tím, že budete sami sebou, si na svou stranu automaticky přitáhnete šťastné a užitečné lidi. Dnes se zrodí nový vztah  takový, který pro vás bude nesmírně přínosný.

Peníze

Tento týden se zaměřte na vztahy, protože vesmír vám do života přivádí nejrůznější lidi z minulosti. Pokud se neobjeví osobně, mohou zaplnit vaše myšlenky. Co jste se naučili od doby, kdy byli nablízku? Jak jste se změnili nebo zůstali stejní? Aspekty naznačují, že můžete přemýšlet o kreativnějších způsobech, jak vydělat peníze, třeba rozšířením nějakého koníčku.

Zdraví

Postavení planet vytváří příznivou energii a našeptává vám do ucha povzbudivé myšlenky. Můžete cítit potenciál, který to přináší do vašeho fyzického a emocionálního života. To, co v těchto dnech uděláte pro své tělo, přímo ovlivní váš citový život, ať už v dobrém, nebo ve zlém. Věnujte pozornost tomu, jakou roli hraje vaše mysl při udržování naladění vašeho těla a jak vaše tělo pomáhá udržovat vaše emoce v souladu. Pravidelné cvičení vás udržuje v naslouchání.

Přečtěte si také