Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 29. 6. 2022

Blíženci 29. 6. 2022

Blíženci, chytněte se toho, co vám dnes říká vaše mysl. Je více než pravděpodobné, že váš racionální mozek zná správnou cestu. Vaše nálada vám může diktovat, co máte dělat, ale nechte svůj mozek, ať se postará o řízení. Nenechte se zbytečně vytočit. Vztek může vzrůst při vášnivých debatách o tom, co je a co není spravedlivé. Buďte součástí řešení, ne problému.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nemusíte se cítit špatně kvůli něčemu, co si váš milostný zájem mohl špatně vyložit. Díky dnešní astrální energii můžete pomocí slov a konverzace napravit vše, co se zdá být poškozeno. Stačí, když se zaměříte na to, abyste do své komunikace vnesli více světla, a dovolíte síle pravdy a krásy, aby vám opět vykouzlila úsměv na tváři.

Práce

Nenechte se vyvést z míry vážností první části dne. S postupujícím dnem se celková energie stává lehčí a optimističtější. Využijte toho ve svůj prospěch. Uvíznout dnes ve vyjetých kolejích bude mít velmi náročné vedlejší účinky.

Peníze

Je důležité, abyste nyní nevěřili každému na slovo, ale sami si zjistili, jaký plán by mohl být pro vaše peníze nejlepší. Investiční nástroje mohou být nepřehledné, a proto požádejte o pomoc kvalifikovaného finančního poradce, který vám pomůže proniknout přes všechen ten humbuk a udělat si jasno. Vesmír zatím dodává spoustu pikantností.

Zdraví

Chodili jste v minulosti rádi na Stairmaster, když jste cvičili? Pohyb na Stairmasteru napodobuje pohyb při stoupání, který nám v životě chybí kvůli používání výtahů, eskalátorů a dalších podobných zařízení. Během fitness aktivit si zkuste představit, co vám cvičení přináší jak po fyzické, tak po psychické stránce. Čas, který strávíte prací na svém těle, je cenný pro rozvoj vašeho sebevědomí. Dopřejte si dvojí trénink tím, že se uvolníte a posílíte také v rámci své mysli a srdce.

Přečtěte si také