Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 3. 7. 2022

Blíženci 3. 7. 2022

Nepřemýšleli jste, jaké by to bylo být vševědoucí, Blíženci? Dnes se vám to naskytne. Budete mít energii deseti. Lidé za vámi budou přicházet a žádat vás o radu. Snadno najdete řešení jejich problémů. Dnes vám patří celý svět.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Lidé jsou díky dnešní nebeské energii otevřenější k vyjadřování svých citů, což jim usnadňuje život v oblasti aktuálních osobních vztahů. Bez ohledu na to, jak moc jste se možná snažili přimět svou drahou polovičku, aby se ke svým citům k vám přiznala, ať už férovými, nebo nečistými prostředky, možná se vám to nepodařilo. Dnes však bez vašeho přičinění nyní vše prozradí.

Práce

Dnes se tě zmocní tvůj vzpurný duch. Budete cítit obrovskou potřebu mnohem větší svobody na pracovišti. Podnikněte kroky k jejímu dosažení, místo abyste seděli, nic nedělali a čekali, že se to stane automaticky.

Peníze

Je důležité, abyste nyní nevěřili každému na slovo, ale sami si zjistili, jaký plán by mohl být pro vaše peníze nejlepší. Investiční nástroje mohou být nepřehledné, a proto požádejte o pomoc kvalifikovaného finančního poradce, který vám pomůže proniknout přes všechen ten humbuk a udělat si jasno. Vesmír zatím dodává spoustu pikantností.

Zdraví

Chůze je pravděpodobně nejvíce podceňovaným cvičením, protože nevyžaduje velkou námahu a lidé ji dělají každý den. Ale jak moc ji vlastně děláte? Chodíte pěšky, místo abyste jezdili autobusem, kdykoli je to možné? Myslíte si, že 8-10 bloků je na chůzi "příliš daleko"? Chůze má závažné zdravotní přínosy: tonizuje celé tělo, zároveň můžete provádět hluboká dechová cvičení a tělo se při chůzi přirozeně vyrovnává s rovnými zády a vystrčeným hrudníkem.

Přečtěte si také