Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 4. 4. 2023

Blíženci 4. 4. 2023

Možná si říkáte, čím to je, že dokážete ovládat tolik oblastí svého života, ale v oblasti romantiky se vám nic nedaří? Odmítněte představu, že nejste hodni lásky. Nesnažte se představovat se jako někdo, kým nejste. Možná matete lidi kolem sebe tím, že vytváříte obraz, který je zcela odlišný od toho, kým ve skutečnosti jste.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Planetární konjunkce znamená, že když se vám konečně podařilo upoutat pozornost někoho, koho obdivujete, můžete se rozhodnout jednat, místo abyste mluvili o různých věcech, které byste chtěli udělat. Bude to zdaleka to nejlepší, co jste za poslední dobu udělali. To v důsledku znamená, že k této osobě přímo přistoupíte a představíte se jí, a to je vskutku velký krok vpřed!

Práce

Nenabízejte žádné nevyžádané rady. Ostatní lidé si budou myslet, že jste nezdvořilí a necitliví, pokud jim jednoduše a netaktně řeknete, jak by měli dělat svou práci nebo jak by ji mohli dělat lépe. Tyto připomínky si nechte pro sebe.

Peníze

Ve vaší domácnosti jsou problémy, za které byste nejraději utráceli. Od touhy po větším prostoru až po zapojení se do vylepšení je zásadní předem určit, co si můžete dovolit. Budete se chtít bavit a udělat dojem na ty, se kterými obchodujete. Nemějte obavy. Vše přijde v pravý čas. Nejprve odveďte práci a pak sklízejte ovoce.

Zdraví

Aspekt ve hře nám připomíná, že vždy existují dva způsoby, jak něco udělat (ne-li více!). Buď můžete cvičit, nebo ne. Můžete jíst zdravé jídlo, nebo ne. Pak jsou tu rozhodnutí, která děláme nevědomě: Jak sedíte na židli, když pracujete? Používáte správné držení těla se silnými zády a mírně napnutými břišními svaly? Nebo se hrbíte a necháváte si propadat ramena? Věnujte tomu pozornost, dokud ještě máte možnost volby.

Přečtěte si také