Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 4. 7. 2022

Blíženci 4. 7. 2022

Blíženci, dnes může narůstat napětí ze všech stran. Může se zdát, že se proti vám všichni spikli. Nebuďte paranoidní. Tento scénář je s největší pravděpodobností daleko od pravdy. Snažte se přijmout změny a nechovejte se k nim jako k nepříteli. Zastaralé způsoby jednání mohou stát v cestě důležitému pokroku na cestě k úspěchu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současné planetární uspořádání naznačuje, že toho máte hodně co říct k určité události, ale zrovna teď se vám nechce mluvit. Pokud váš vztah prochází bouřlivým obdobím, je přirozeně mnohem snazší stáhnout se do ústraní a ublíženě mlčet, než se snažit o situaci diskutovat. To však musíte udělat, pokud chcete dosáhnout nějakého pokroku.

Práce

Možná máte pocit, že vás vaše podpůrná skupina dnes nechává na holičkách. Možná jste dostali úkol s velmi malým návodem, jak ho splnit. Nemějte obavy. Důvěřujte si. Není vám svěřeno nic, co byste nezvládli sami.

Peníze

Je důležité, abyste nyní nevěřili každému na slovo, ale sami si zjistili, jaký plán by mohl být pro vaše peníze nejlepší. Investiční nástroje mohou být nepřehledné, a proto požádejte o pomoc kvalifikovaného finančního poradce, který vám pomůže proniknout přes všechen ten humbuk a udělat si jasno. Vesmír zatím dodává spoustu pikantností.

Zdraví

Dávání druhým je něco, co děláte rádi, protože je to způsob, jak vyjádřit svou intuitivní povahu, která může být někdy přehlížena. Jste citlivý člověk a uspokojování vašich potřeb může být také přehlíženo, pokud nemáte velmi staré přátele, kteří vás znají už dlouho. Musíte se naučit vyjadřovat své pocity slovy. Hledejte způsoby, jak vyjádřit své pocity a jak být vyslyšen. Virtuální knižní klub je zábavný a společenský způsob, jak vyjádřit svou emocionální reakci na literaturu, a mohl by být dobrým začátkem.

Přečtěte si také