Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 5. 8. 2022

Blíženci 5. 8. 2022

Blíženci, nepodléhejte dnes přílišným emocím. Mohli byste cítit, že se potápíte, ale pokud se vydáte touto cestou, můžete skončit v jámě emocionálního tekutého písku, ze které je těžké uniknout. Ujistěte se, že máte přítele, se kterým si můžete promluvit, abyste byli připraveni na vše, co vás na vaší emocionální cestě může potkat.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Cokoli, co vás přiměje riskovat a povzbudí ke skoku do nového, je nyní velmi užitečné. Cokoli, co je velmi odlišné a nabízí nevýslovný prostor, bude inspirovat vaši vizi. Pouze minulost vám brání v tomto skoku do neznáma. Určité staré představy nepodporují svěží vztah založený na nových ideálech. Musíte se přes tuto hádanku přenést, abyste mohli plněji vstoupit do přítomnosti.

Práce

Nápady, které vás napadnou v souvislosti s nemovitostmi nebo domovem, vám pravděpodobně přijdou vhod. Informace týkající se těchto témat jsou horké. V těchto oblastech můžete být velmi úspěšní, ať už prací, nebo investicemi.

Peníze

Pokud hledáte novou práci, je nejvyšší čas oprášit životopis a začít ho rozesílat. Pokud jste u svého současného zaměstnavatele usilovali o povýšení nebo jen o lepší balíček výhod, vytvořte si papírovou stopu dokumentující výhody, které jste firmě poskytli. Pak požádejte o schůzku nebo se zúčastněte pohovoru. Je skvělý čas být sám sebou.

Zdraví

Někdy se s citovým rozrušením vyrovnáváte tak, že ho držíte hodně pod pokličkou a nedáte ostatním najevo, co cítíte. Jako byste se báli, že se věci jenom zhorší, když dáte ostatním najevo, jak vám teď opravdu je. Tento přístup vychází z vašeho pudu sebezáchovy a někdy vám může způsobit zbytečné utrpení. Chcete-li tuto tendenci obejít, jděte si zacvičit, když se cítíte melancholicky. Pokud se i tak stále cítíte špatně, klidně se vypovídejte kamarádovi.

Přečtěte si také