Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 6. 7. 2022

Blíženci 6. 7. 2022

Blíženci, blízká osoba může vyjádřit nespokojenost s tím, jak se věci mají. Možná je ve vzduchu cítit napětí. Věci by mohly být poněkud výbušné. Je tu pocit, který ostatní vybízí k činu, určitý neklid, který si žádá, abyste jednali. Bohužel se tato akce pravděpodobně setká s odporem, pokud nebudete opatrní.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud jde o váš milostný život, není zde místo pro žádné nejasné myšlenky nebo emoce. Planetární energie naznačuje, že někdo z vašich blízkých již není ochoten sedět na zadku. Pokud jste se obávali odhalit své skutečné emoce ze strachu z odmítnutí, je načase se jim postavit čelem a říct, co máte na srdci.

Práce

To, že je něco označeno jako "práce", ještě neznamená, že to musí být zdlouhavé nebo nudné. Zkuste dnes vnést do svého pracovního dne trochu jiskry díky pozitivnímu přístupu. Věřte tomu nebo ne, ale tento den si můžete udělat zábavný bez ohledu na to, zda pracujete tvrdě nebo ne.

Peníze

Tento týden se možná budete muset trochu ohánět všemi astrologickými aspekty! Vesmír může přinést spoustu novinek a nabídek, což je skvělé, ale budou krátkodobé, takže buďte připraveni jednat. Pokud náhodou obdržíte nějakou špatnou zprávu, nezapomeňte si dát pauzu na zotavení.

Zdraví

Podej hořčici! Hořčičné semínko je starodávný lék na uvolnění toho, co je ztuhlé a vzdorovité. Někdy máte pocit sklíčenosti nebo deprese - kéž by to dokázala trocha hořčice! Chcete-li rozšířit tuto starodávnou moudrost, zaměřte se v této době na uvolnění svého těla. Hodina strečinku jen dvakrát týdně vás promění v jiného člověka, to vám slibuji. Čím více uvolníte své tělo, tím více možností pro expanzi se vám v životě naskytne.

Přečtěte si také