Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 6. 8. 2022

Blíženci 6. 8. 2022

Blíženci, dnes se můžete inspirovat k tomu, abyste se trochu pobavili svým vzhledem. Možná budete chtít změnit účes nebo experimentovat s různými barvami či styly oblečení. Bylo by zábavné vystoupit z rutiny, i kdyby to znamenalo jen nasadit si legrační sluneční brýle nebo pestré havajské vzory. Budete se cítit lehčí a koketnější.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Změna je pro vás náhlá a často probíhá velmi rychle. Dnešní astrální energie vám pomůže uvědomit si potřebu pomalého a soustavného pokroku v oblasti vašich vztahů. Víte, že se musíte uplatnit, abyste se stali otevřenějšími a výraznějšími, a tak si to dovolte. Prostě začněte jednat a budete překvapeni, co se bude dít dál.

Práce

Dnes se vám do hlavy pravděpodobně dostanou vzpurné myšlenky. Opakovaně vás napadá, jak vyvolat vzpouru na pracovišti. Do jisté míry to nemusí být špatný nápad. Jen se ujistěte, že vaše důvody jsou rozumné, než vyvoláte potíže.

Peníze

Pokud hledáte novou práci, je nejvyšší čas oprášit životopis a začít ho rozesílat. Pokud jste u svého současného zaměstnavatele usilovali o povýšení nebo jen o lepší balíček výhod, vytvořte si papírovou stopu dokumentující výhody, které jste firmě poskytli. Pak požádejte o schůzku nebo se zúčastněte pohovoru. Je skvělý čas být sám sebou.

Zdraví

Rádi se bavíte, ale trpíte iracionálním strachem, že lidé na večírek nepřijdou! Tento strach z odmítnutí máme všichni a jeho důsledky můžete snížit pomocí několika jednoduchých cvičení. Zkuste se držet cvičební rutiny, a když budete mít chuť to vzdát, prostě si řekněte, že se nepřestanete dělat to, co je pro vás dobré! Když to budete dělat znovu a znovu, zmenší se váš strach z osamělosti.

Přečtěte si také