Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 7. 7. 2022

Blíženci 7. 7. 2022

Blíženci, přebujelé ego by vám dnes mohlo bránit v pokroku, takže si dávejte pozor na lidi, kteří se snaží získat větší kus koláče, než si zaslouží. Buďte realističtí, pokud jde o způsob, jakým lidem ve svém okolí přidělujete zdroje. Někdo se může snažit využít vaší velkorysosti. Využijte své detektivní schopnosti, abyste se dostali k jádru problému a provedli potřebné změny.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná nebeská energie naznačuje, že byste mohli vést naprosto úžasný rozhovor se svým posledním milostným zájmem. Atmosféra je zralá na čistou romantiku, která sice nemusí mít nic společného s realitou, ale mezitím bude panovat skvělá zábava. Zatímco si užíváte vzájemné poznávání, nedávejte si příliš vroucí sliby. Počkejte, až se navzájem lépe poznáte.

Práce

Tento den je vhodný pro přípravu na budoucí kariéru. Podnikněte důležité kroky, které vám pomohou položit pevné základy. Z toho, co máte k dispozici, si vytvořte stabilní základnu, která vám později poslouží jako odrazový můstek.

Peníze

Tento týden se možná budete muset trochu ohánět všemi astrologickými aspekty! Vesmír může přinést spoustu novinek a nabídek, což je skvělé, ale budou krátkodobé, takže buďte připraveni jednat. Pokud náhodou obdržíte nějakou špatnou zprávu, nezapomeňte si dát pauzu na zotavení.

Zdraví

Možná se v těchto dnech cítíte nedoceněni. Zkuste tento pocit zmírnit tím, že se obrátíte na ostatní. Nemusíte hned chodit k lidem a říkat: Oceňte mě!. To zdaleka není váš styl. Musíte však začít více vycházet ven. I kdyby to mělo být jen na hodinu, dostaňte se do více společenských situací (což by mělo být během následujících měsíců stále snazší). Mluvte o tom, co děláte, a dávejte lidem najevo své myšlenky a pocity.

Přečtěte si také