Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 7. 8. 2022

Blíženci 7. 8. 2022

Blíženci, situace a lidé se silnými názory na to, jak se věci mají dělat, vám dnes mohou bránit v cestě. Tato napjatá energie se může nejvíce dotknout milostných a romantických záležitostí. Klíčem k úspěchu je uvědomit si, že každý není váš nepřítel. Snažte se nepropadat paranoie. Snažte se zaujmout uvolněný přístup a věřte, že vše dobře dopadne.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnes máte dvě možnosti. Buď to uděláte, nebo ne. Nebeský aspekt dne přivádí věci do kritického bodu, z něhož není návratu. Ve vašem milostném životě se právě nachází břeh, který se chystáte prolomit, hranice, kterou je třeba překročit. Nikdy předtím jste neměli odvahu překročit hranici, ale vaše potřeba být sami sebou nyní tento oheň ještě podněcuje.

Práce

Buďte dnes hlasitější. Lidé neumí číst myšlenky tak jako vy. Pokud chcete dnes někoho oslovit, musíte mu to říct jasně. Nebojte se mluvit nahlas. To, že tak učiníte, je klíčem k úspěšnému dni v práci.

Peníze

Pokud hledáte novou práci, je nejvyšší čas oprášit životopis a začít ho rozesílat. Pokud jste u svého současného zaměstnavatele usilovali o povýšení nebo jen o lepší balíček výhod, vytvořte si papírovou stopu dokumentující výhody, které jste firmě poskytli. Pak požádejte o schůzku nebo se zúčastněte pohovoru. Je skvělý čas být sám sebou.

Zdraví

Dnešní planetární konfigurace naplní vaše srdce úctou k tomu, co je správné, ať už to pro vás znamená cokoli. Tento pocit si užíváte a nejlépe si ho vychutnáte v soukromí. Nesnažte se vnucovat ostatním něco z toho, co cítíte, prostřednictvím sdílení, protože by to mohlo zůstat ignorováno nebo nedoceněno, což by jen ubralo na tom, co cítíte. Během této krásné konjunkce se obraťte k přírodě nebo ke svým nejdůvěrnějším vztahům, se kterými si můžete užívat.

Přečtěte si také