Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 8. 3. 2023

Blíženci 8. 3. 2023

Blíženci, možná se setkáte s někým, kdo je stejně neochotný ustoupit. Využijte tento konflikt jako lekci perspektivy. Pochopte motivaci protistrany. Životní lekce, kterou možná budete potřebovat, pravděpodobně souvisí s disciplínou a potřebou poctivě se potit z čela. Nebojte se pracovat o něco tvrději než dosud, abyste si splnili své sny.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce vám může přinést vítěznou kombinaci. Proto uděláte nejlépe, když se vydáte ven a neodmítnete žádné pozvání, které vám přijde do cesty. Překvapivé setkání by mohlo znamenat, že v někom naleznete právě ty vlastnosti, které jste u partnera hledali. Obvykle jste velmi intuitivní, a pokud jde o odhad charakteru, málokdy se mýlíte.

Práce

Vaše mysl a emoce budou pracovat v tandemu. Nebezpečí spočívá v tom, že pokud vás emoce přemohou kvůli něčemu, co se děje mimo vaši práci, můžete se snadno nechat rozptýlit a ztratit smysl pro racionální uvažování.

Peníze

Cítíte se svobodnější a můžete riskovat v komunikaci. To přináší ovoce, pokud jde o hledání nového zaměstnání nebo snahu o překonání finančních potíží. Máte nejednu příležitost vydělat si více peněz tím, že přijmete práci navíc nebo práci na částečný úvazek. Vaším pracovním sektorem však otřásají aspekty, které vám mohou být nepříjemné. Pokud se vám nyní zdá vaše firma nestabilní, vytiskněte si životopisy a začněte je rozesílat.

Zdraví

Někdy jste úžasně flexibilní a díky planetární energii je toto období jedním z nich. Chcete-li tuto vlastnost zdůraznit, věnujte zvláštní pozornost protahování boků a nohou. Když se cítíte fyzicky silní, vynikne vaše pravá povaha. Omezte příjem kofeinu  pravidelně ho nahraďte mátovým nebo heřmánkovým čajem, který posílí váš nervový systém.

Přečtěte si také