Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 8. 7. 2022

Blíženci 8. 7. 2022

Může se zdát, že lidé neberou věci tak vážně, jak byste si přáli, Blíženci. Život je hra. Ve velkém plánu věcí jsme jen zrnka prachu, která se vznášejí ve vesmíru. Náš život je ve vztahu k vesmíru pouhým mrknutím oka. Neberte se tak vážně.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná planetární energie je skvělá pro navázání spolupráce s někým novým, kdo sdílí vaše myšlenky, názory a celkovou filozofii. Pokud jste se s dotyčnou osobou seznamovali a doufáte, že se z toho vyklube hlubší a vášnivější vztah, pak máte velkou šanci, že se tak stane, ale nemusí to být ze dne na den. Nejprve se budete muset navzájem poznat a důvěřovat si.

Práce

Dnes si budete připadat jako podivín, ale nenechte se tím rozhodit. Vězte, že je lepší zůstat sám sebou, než se snažit zapojit do projektů a rozhovorů s ostatními, jejichž energie se s tou vaší prostě neshoduje.

Peníze

Tento týden se možná budete muset trochu ohánět všemi astrologickými aspekty! Vesmír může přinést spoustu novinek a nabídek, což je skvělé, ale budou krátkodobé, takže buďte připraveni jednat. Pokud náhodou obdržíte nějakou špatnou zprávu, nezapomeňte si dát pauzu na zotavení.

Zdraví

Mít na mysli cíl vás nutí k soustředění, ale také vás může zatěžovat nutnost dělat vše správně. Tento druh tlaku, který zůstane bez dozoru, propukne nevhodným způsobem: přejídáním, sebekritickými depresemi, záští vůči přátelům... Pokud vám to připomíná vás, začněte těmto přirozeným sklonům čelit: pokud možno pravidelně navštěvujte klub zdraví nebo si dopřávejte nadměrné množství rozmazlování (parní lázeň, masáže, výklady horoskopů). Podělte se o práci v péči o sebe!

Přečtěte si také