Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 8. 8. 2022

Blíženci 8. 8. 2022

Buďte dnes optimističtější než obvykle, Blíženci. Je důležité, aby vás vaše silné emoce nezatěžovaly. Mohli byste ztratit ze zřetele důležitá fakta. Udržujte zdravý vztah mezi sebou a realitou. Možná zjistíte, že máte hlavu v oblacích a pomalu se propadáte do jakéhosi podsvětí, které s vámi nemá nic společného. Nenechte se vychýlit z kurzu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Když jste vyrovnaní, nedokážete si představit, jaké to musí být, když se zamilujete do takové míry, že celý den myslíte jen na svou milovanou osobu. Dnešní nebeská konfigurace vám však může dát nahlédnout, jaké to je. Užijte si tento dotek posedlosti takový, jaký je, a pak se vraťte k normálnímu životu.

Práce

Chlubte se pozitivním přístupem, který cítíte. Ukažte lidem, že jste si svou prací jistí a že víte, jak práci odvést. U zaměstnavatelů tím získáte velké body. Není důvod skrývat sílu, kterou disponujete.

Peníze

Pokud hledáte novou práci, je nejvyšší čas oprášit životopis a začít ho rozesílat. Pokud jste u svého současného zaměstnavatele usilovali o povýšení nebo jen o lepší balíček výhod, vytvořte si papírovou stopu dokumentující výhody, které jste firmě poskytli. Pak požádejte o schůzku nebo se zúčastněte pohovoru. Je skvělý čas být sám sebou.

Zdraví

Toto období je skvělé pro speciální domácí projekty, zejména proto, že navzdory své lásce ke kráse a pořádku můžete snadno zanedbávat materiální svět. Považujte své tělo za součást svého fyzického prostředí, a když vás úsilí o vylepšení domácnosti unaví, dejte si pauzu a jděte si ven zacvičit. Pozornost věnovaná různým úrovním vaší hmotné říše zvyšuje vaše vědomí pod vedením planetární sestavy.

Přečtěte si také