Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 9. 7. 2022

Blíženci 9. 7. 2022

Blíženci, pokud máte tendenci být trochu úzkostliví ze samoty, nemusí to nutně znamenat, že jste závislí na svých blízkých. To není jediná rozporuplná věc na vašem chování. Máte tendenci chtít lidi sbližovat a zároveň si udržovat odstup. Od nynějška byste se měli snažit být ve svých vztazích trochu čitelnější.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současné astrální energie mohou naznačovat, že někdo, o kom jste si mysleli, že s vámi má zvláštní vztah nebo alespoň hlubší porozumění, možná není takový, jak jste si mysleli. Pokud jste k němu měli nějaké romantické sklony, pak je to možná právě teď požehnáním, protože máte šanci vidět, že pro vás oba může být lepší, když se nebudete dále zaplétat.

Práce

Používejte dnes hlavu. Budete mít tendenci být velmi emotivní v souvislosti s prací, kterou děláte. Nedovolte, aby vás pocity přemohly nebo zcela ovládly. Při hledání odpovědí se obraťte k racionálnímu myšlení a zdravým logickým nápadům.

Peníze

Tento týden se možná budete muset trochu ohánět všemi astrologickými aspekty! Vesmír může přinést spoustu novinek a nabídek, což je skvělé, ale budou krátkodobé, takže buďte připraveni jednat. Pokud náhodou obdržíte nějakou špatnou zprávu, nezapomeňte si dát pauzu na zotavení.

Zdraví

Konečně můžete zvednout hlavu a oslavovat život ve všech jeho podobách. Nikdo nemá oslavy raději než vy, protože díky nim se můžete vymanit z každodenní rutiny a dopřát si trochu zábavy a společenského odpočinku. Se svými emocemi však často hrajete jako s velmi pevnou rukou a jen málokdo ví, jak moc vám na okruhu vašich přátel záleží. Ve vlastním zájmu uspořádejte malou oslavu, pokud je to možné. Abyste se zbavili stresového faktoru, plánujte s co největším předstihem.

Přečtěte si také