Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 9. 8. 2022

Blíženci 9. 8. 2022

Věci, které se dlouho hromadily, dnes náhle vyvrcholí, Blíženci. Silné, pomalu se rozvíjející trendy se objeví v ošklivém světle. Ve vašem životě se nyní projevuje velká opozice. Snažte se v situaci neztratit. Berte to jako příležitost k tomu získat nadhled a nastolit rovnováhu na horské dráze, kterou je váš citový život.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Síla mysli je úžasná, stejně jako síla vašich dnešních slov. Vliv planet vás může povzbudit k něčemu, do čeho se obvykle nedopouštíte, a sice k přehánění. Pokud k tomu budete v pokušení v rámci blízkého osobního vztahu, raději si zapamatujte, co jste řekli, protože později můžete být vyzváni, abyste svůj názor dokázali.

Práce

Šťastná finanční příležitost je na dosah. Nějaký druh bonusových peněz vám může přijít do cesty, pokud budete hrát správně. Dávejte si pozor na krátkodobou investici nebo bonus související s vaší prací. Výplata bude docela uspokojivá.

Peníze

Může se zdát, že se s ohledem na peněžní aspekty a hodnoty vracíte zpět. Možná máte na mysli peníze, ale věci se stále odkládají nebo vám stojí v cestě. Je to šílené a naštěstí dočasné. Dobrou zprávou je, že je snadné komunikovat ve všech oblastech vašeho života. Pokud potřebujete bankovní půjčku, dejte si dohromady dokumentaci a jděte si pro ni.

Zdraví

Musíte věnovat pozornost svým kostem. Jak se cítí vaše kosti? Existuje mnoho způsobů, jak vyživovat svůj kosterní systém: jedním z nich je vápník. Hloubková masáž a chiropraktika jsou dalšími způsoby, jak vyživovat kosti. Stimulují průtok krve a jako by promazávají klouby tím, že věnují pozornost nervovým zakončením v pojivových tkáních spojujících kosti a maso. Pokud se chcete cítit lépe propojeni se svými kostmi, vyzkoušejte jednu z těchto metod!

Přečtěte si také