Denní horoskop BÝKA na 10. 3. 2023

Býk 10. 3. 2023

Náhlý, ale nezbytný výdaj by dnes mohl udělat velkou díru do vašeho rozpočtu, Býci. Možná bude třeba provést nějaké opravy v domě nebo na autě. Možná někdo potřebuje nečekaně navštívit zubaře. To by vás mohlo vyvést z rovnováhy, ale můžete to zvládnout tím, že se trochu uskrovníte. Co na tom, že budete muset týden nebo dva jíst těstoviny? Mohlo by to být ještě horší. Prostě pokračujte v tom, co je třeba udělat.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní astrální konfigurace může naznačovat, že cítíte nespokojenost se svým současným vztahem. Určité faktory, které nemůžete ovlivnit, znamenají, že si pohráváte s myšlenkou posunout se dál, ale něco vás rozhodně brzdí. Ačkoli můžete pociťovat určité napětí a je pro vás obtížné dospět k rozhodnutí, bylo by pro vás lepší, kdybyste se rozhodli.

Práce

Žádná z možností, které jsou vám dnes předkládány, se nezdá být zvlášť příznivá. Ostatní lidé jsou možná nadšeni svými novými a inovativními nápady, ale na vás to dojem neudělalo. To je v pořádku. Nikde není psáno, že musíte se všemi souhlasit.

Peníze

Tento týden procházíte určitým vztahovým dramatem. Věci, o kterých jste si mysleli, že jsou mezi vámi a vašimi šéfy, mentory nebo zaměstnanci implicitní, mohou být špatně pochopeny nebo kritizovány. Nechte to na sobě znát a příště si to vyjasněte. Pokud jsou v těchto výměnách vázány peníze, sdělte své potřeby a nenechte si konfliktem zkazit to, co je potenciálně skvělým partnerstvím prospěšným pro všechny. Pokud tomu někdo rozumí, pak vy.

Zdraví

Intenzivní pocity, které mohly začít včera, budou dnes ještě o něco intenzivnější. Pokud si tuto energii užíváte, pak vás pravděpodobně napadlo několik hlubokých myšlenek, které si budete chtít poznamenat pro budoucnost. Pokud to byl boj, věřte, že mnoho lidí také pociťuje dopad této intenzivní emocionální energie. Dopřejte si potřebné uvolnění intenzivním cvičením nebo krátkým během poté, co skončíte svou práci.

Přečtěte si také