Denní horoskop BÝKA na 11. 2. 2022

Býk 11. 2. 2022

Pokud zrovna nejste v romantickém vztahu, můžete dnes, Býci, náhle spatřit starého přítele nebo souseda v novém světle. To může být vzrušující, ale možná by nebylo dobré s tím zatím nic dělat. Dnes se cítíte obzvláště smyslní, a proto by vás jakákoli přitažlivost mohla zítra přejít. Pokud jste v současnosti zadaní, naplánujte si s partnerem romantický večer.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud se dnes chystáte na rande, možná zjistíte, že nebude tak podnětné, jak jste doufali, a dokonce by mohlo být více než nervózní. Je to proto, že místo toho, abyste strávili čas povídáním, můžete být nuceni přiznat si, proč máte k určité záležitosti takové pocity, jaké máte.

Práce

Ostatní jsou dál než vy, ale vy jste skeptičtí, zda se chcete dostat na jejich úroveň. Podle vaší metodiky postupujete pomalu a v rizikových situacích se chováte zdrženlivěji. To je v pořádku. Nestyďte se za tento přístup.

Peníze

Mohlo by vás lákat ucházet se o práci, o které jste si ještě před týdnem mysleli, že ji nezískáte. Získáte jistotu nejen ohledně svých přirozených schopností, ale také ohledně toho, jak se do světa uvedete svou řečí, gesty a oblečením. Aspekty naznačují období řešení problémů na rodinné úrovni nebo s vaším milostným partnerem. Pokud jde o budování vaší nové image, jsou dva nebo tři mozky lepší než jeden.

Zdraví

Vaše potřeba cítit se potřebný a užitečný vás pohání k neúnavné práci na dosažení vašich cílů nebo cílů druhých. To je obdivuhodná vlastnost, kterou naše moderní společnost intenzivně preferuje, ale odstupte a podívejte se realisticky na to, co to dělá s vaším tělem. Odkládáte cvičení, abyste mohli více pracovat? Vynecháváte jídlo nebo se špatně stravujete kvůli pracovnímu rozvrhu, který dodržujete? Udělejte ze své pracovní morálky skutečnou ctnost a připomeňte si, kdy je čas skončit!

Přečtěte si také