Denní horoskop BÝKA na 12. 1. 2023

Býk 12. 1. 2023

Býci, může se vám ztratit nějaká cenná věc, třeba rodinná památka. Nepropadejte panice. Pravděpodobně je někde v domě, i když se mohla za něco zasunout nebo na ni byla položena hromada jiných věcí. V každém případě je mezi ostatními předměty. Přílišné hledání by však mohlo způsobit, že bude nepolapitelnější, než by měla být. Hledejte dál, až budete mít čas, předmět se pravděpodobně objeví na velmi podivném místě.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Můžete mít dojem, že se k vám někdo, koho opravdu obdivujete, chová odtažitě až chladně. Nebeská konfigurace však naznačuje, že je pravděpodobně více než ohromen vaší přirozenou vřelostí a nadšením. Pravdou je, že ho pravděpodobně velmi přitahujete, ale je jen nervózní z toho, aby se tak rychle vrhl do vztahu. Dejte tomu ještě chvíli čas!

Práce

Opozice v poslední době získala významnou podporu. Najednou se díváte sami na sebe a ptáte se, co jste udělali? Získávali jste aktivně podporu ostatních? Pokud ne, možná byste se nad tím měli zamyslet. Čím dříve, tím lépe.

Peníze

Můžete mít prospěch ze šťastného tranzitu přes svůj sektor peněz. Možná zjistíte, že práce pro větší společnost nebo korporaci je nyní tou nejlepší volbou, protože můžete získat větší výhody. Kosmos ukazuje, že byste možná měli přemýšlet o tom, jak své schopnosti přenést na globálnější trh, než se omezovat na to, co máte zde.

Zdraví

Láska nám dává energii, abychom mohli projít životem. Pomáhá i láska k vlastnímu tělu. Pečujte o své tělo cvičením a zjistíte, že jste schopni být láskyplnější vůči ostatním. Lásku ke svému tělu si procvičujte pečlivým plánováním jídla na několik dní dopředu. Nadcházející jídla si promýšlejte tak, jako byste se svému tělu dvořili, aby se k vám připojilo a prožilo s vámi celoživotní šťastné dobrodružství – protože právě to vás čeká, a je jen na vás, zda je učiníte šťastným, nebo ne.

Přečtěte si také