Denní horoskop BÝKA na 12. 2. 2022

Býk 12. 2. 2022

Je těžké udržet rovnováhu, když na jednu stranu vah náhle spadne velký kámen, Býci. Vyřešit tuto záležitost není tak těžké, jak si myslíte, protože tento kámen tam byl shozen jako dar. I když to může být na první pohled šokující, je v tomto překvapení obsaženo důležité poselství. Stačí jen přijít na to, co to je.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Všechny problémy vám dnes mohou připadat moc citlivé a sentimentální. Neradi zkoumáte podobné věci příliš do hloubky, protože se bojíte, co byste mohli zjistit, nebo ještě hůře, co byste si museli přiznat. Možná se vám podaří své pocity do jisté míry racionalizovat, ale úplně je vymýtit nedokážete.

Práce

Chcete-li využít fantastických příležitostí, které se vám nyní nabízejí, musíte změnit svůj postoj a způsob myšlení. Rozhlédněte se víc kolem sebe a dívejte se s důvěrou vpřed, místo abyste se zuřivě drželi toho, co už důvěrně znáte.

Peníze

Nejspíš dostanete práci, o které jste si ještě před týdnem mysleli, že ji nezískáte. Doma se mohou objevit nějaké hádky, tak se je snažte co nejdříve urovnat. Potřebujete mít klid, abyste se do nové práce dobře uvedli.

Zdraví

Trochu zpomalte tempo a otevřete se svému vnitřnímu hlasu. Dopřejte si čas na odpočinek a regeneraci tím, že si v rozvrhu vyhradíte čas na cvičení. Po něm vypijte hodně vody a nezapomeňte zhluboka dýchat.

Přečtěte si také