Denní horoskop BÝKA na 12. 6. 2023

Býk 12. 6. 2023

Vaše mysl se může ubírat mnoha různými směry s fantastickými představami o tom, jak by se věci měly dělat, Býku. Problém je sdělit tyto myšlenky způsobem, který dává smysl. Ostatní vás mohou vnímat jako hrozbu pro svou autoritu. Možná mají pocit, že by vaše nápady podkopaly jejich plány, a proto je odmítají. Nevzdávejte se. Bojujte za své právo být vyslyšeni a respektováni.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní aspekt může znamenat, že bližší seznámení se vymyká všem vašim očekáváním a je rozhodně jedinečné, originální a zcela odlišné od všeho, co jste očekávali. Ne, není to mimozemšťan ze vzdálené planety; rozhodně je vřelý a lidský, ale vyzařuje z něj skutečné charisma, což je něco, co bezmezně oceníte a co vás rozhodně zahřeje. Nechte se unášet a bavte se.

Práce

Vaše produktivita je vysoká a vaše vztahy s lidmi, se kterými komunikujete v zaměstnání, jsou fenomenální. Vše, čeho chcete dnes dosáhnout, je na dosah, především díky pomoci, podpoře a radám lidí z vašeho profesního okolí. Tyto vztahy jsou zlaté.

Peníze

Tento týden je ve znamení vesmíru, který vám přináší nové nabídky a další machinace do vašeho investičního života. Možná vás trápí, že nejste se svými penězi dále nebo výše na firemním žebříčku. Vaše profesní vztahy v oblasti kariéry jsou však připraveny na velkou proměnu k lepšímu. Oslavte své štěstí!

Zdraví

Dnešek je dobrou příležitostí, jak omezit svou touhu hledat uspokojení jinde. Zkuste se zaměřit na spokojenost s vlastním tělem. To by mohlo vyžadovat práci v mnoha oblastech vašeho života, nejen ve stravě a cvičení. Přijetí vlastního těla je však celoživotní záležitostí a dobře si posloužíte, když se dokážete otevřít tomu, co k němu skutečně cítíte. Planetární aspekt dne vám pomůže vidět pravdu pod ochrannou slupkou popírání.

Přečtěte si také