Denní horoskop BÝKA na 13. 2. 2022

Býk 13. 2. 2022

Býci, dnes můžete být trochu zmatení. Je pravděpodobné, že se jen těžko budete orientovat ve svých emocích. V takových situacích se automaticky obracíte na svého partnera s žádostí o radu. Bohužel vás tato rada uvrhne do ještě většího zmatku. Ze všeho nejvíc potřebujete strávit nějaký čas o samotě.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Tento den je jak stvořený pro společenská setkání a jistě se potkáte s velmi zajímavými lidmi. Od jedné konkrétní osoby se dokonce leccos přiučíte. Jak se bude vztah mezi vámi vyvíjet, zjistíte, že vás tato osoba může dost obohatit.

Práce

Konečně vám kolegové dali za pravdu a souhlasí s tím, co jste celou dobu říkali. Váš konzervativní a pečlivý přístup se vám velmi vyplácí. To jen dokazuje, že pokud zůstanete věrní sami sobě, dosáhnete velkých úspěchů.

Peníze

Láká vás ucházet se o práci, o které jste si ještě před týdnem mysleli, že na ni nemáte. Získáte jistotu nejen ohledně svých přirozených schopností, ale také v tom, jak vystupujete a na lidi působíte, například svou řečí, gesty a oblečením. Budete řešit rodinné problémy nebo s nedorozumění s vaším  partnerem. Pokud jde o budování vaší nové image, víc hlav víc ví.

Zdraví

V příštích dnech budete řešit emocionální nepořádek - ať už vnitřní, nebo vnější - a vy musíte odolat nutkání ho uklízet. Budete se cítit jako malé dítě, které je svědkem velké hádky otce a matky. Musíte si dát pozor, abyste se neuzavřeli do sebe. Emocionální napětí, které cítíte, musíte ventilovat. Pravidelné cvičení a zdravá strava, která zahrnuje čerstvou zeleninu, vám pomůže zůstat fit a soustředit se.

Přečtěte si také