Denní horoskop BÝKA na 14. 2. 2022

Býk 14. 2. 2022

Touha po nějakém velkém nákupu, možná luxusního zboží, vás dnes může přimět spočítat své peníze. Po jejich přepočítání, možná budete o moudrosti nákupu pochybovat. Dnešek však není vhodný k rozhodnutí. Počkejte několik dní a měli byste vidět věci jasněji a lépe se v situaci orientovat.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Hvězdy vás nabádají, abyste se nevrhali do nových vztahů, aniž byste si dobře rozmysleli, co chcete v budoucnu dělat se svým vlastním životem. Možná jste se právě dostali z jedné obtížné situace a rozhodně nepotřebujete být znovu zataženi do jiné. Pracujte na svém vlastním budoucím potenciálu a příští partner s vámi již lépe souzní

Práce

Klíčové je pro vás dnes najít rovnováhu mezi fantazií a realitou. Obojí má jistě své přednosti, a tak nevyměňujte jedno za druhé. Úspěch bude váš, pokud najdete způsob, jak oba koncepty začlenit do svého současného plánu.

Peníze

Láká vás ucházet se o práci, o které jste si ještě před týdnem mysleli, že na ni nemáte. Získáte jistotu nejen ohledně svých přirozených schopností, ale také v tom, jak vystupujete a na lidi působíte, například svou řečí, gesty a oblečením. Budete řešit rodinné problémy nebo s nedorozumění s vaším  partnerem. Pokud jde o budování vaší nové image, víc hlav víc ví.

Zdraví

Dokud trvá na obloze tato planetární konstelace, můžete, ale nemusíte být spokojeni, protože aspekt signalizuje radikální změnu. Můžete být na změnu připraveni, a v tom případě tuto konkrétní energii uvítáte, nebo můžete být při pomyšlení na změnu nervózní! Ať tak či onak, je třeba zpomalit tempo a nastolit rutinu hlubokého dýchání, abyste mohli následujícími dny procházet v klidu. Jóga zklidňuje nervy prostřednictvím dechu, tak proč to nezkusit?

Přečtěte si také