Denní horoskop BÝKA na 15. 2. 2023

Býk 15. 2. 2023

Dnes by se k vám mohly dostat informace, které vás inspirují k novým cenným nápadům, Býci. Vaše vlastní intuitivní schopnosti pracují na velmi vysoké úrovni, a proto by se vaše postřehy mohly ukázat jako cenné. Ujistěte se, že jste pokryli všechny možné eventuality. Tyto poznatky byste mohli využít k rozvoji své vlastní kariéry a finančních zájmů, a proto byste mohli strávit hodinu nebo dvě zapisováním svých myšlenek.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Když dnes mluvíte s někým blízkým, nemusíte se snažit prokládat svůj rozhovor skrytými významy a jemnými narážkami. Současný astrální aspekt vás vybízí k tomu, abyste říkali to, co si myslíte, a mysleli to vážně; nechoďte kolem horké kaše ani se nesnažte najít jiný způsob, jak sdělit své poselství, což zároveň znamená, že se můžete s radostí vyhnout jakýmkoli závazkům.

Práce

Pravděpodobně budete mít v práci potíže díky lidem ve svém okolí. Lidé, kteří jsou spojeni s vaší prací, jsou dnes mimořádně kritičtí a hádaví, což ve vašem pracovním prostředí nastavuje poměrně tvrdý tón. Pokud můžete, pracujte sami.

Peníze

Čeká vás napínavý týden. Jste chyceni a můžete se cítit jako kráva, kterou tlačí skrz dobytčí žlab. V takových situacích je vždy nejlepší jít s proudem převládajících energií. Hádky to jen zhorší. Nyní jste tlačeni k domovu a vnitřním emocím. Zkontrolujte sami sebe. Děláte se svým životem skutečně to, co chcete?

Zdraví

Planety se dnes harmonicky propojí. Je velká šance, že se budete cítit lehčeji než obvykle a snáze se zapojíte do záležitostí druhých lidí, než obvykle cítíte, že je možné. Lidé na vás mohou reagovat docela pozitivně, ale nezapomínejte na péči o sebe. Pokud jde o vaše zdraví, počítá se každý den. Strava má velký vliv na vaši náladu, proto si všímejte, na co máte dnes chuť. Možná to můžete zopakovat, až se nebudete cítit tak skvěle.

Přečtěte si také