Denní horoskop BÝKA na 16. 2. 2022

Býk 16. 2. 2022

Informace získané z velké dálky by vás mohly přimět k tomu, abyste se o daném tématu dozvěděli více, Býku. Možná vás to inspiruje k využití nových znalostí v projektu, do kterého je zapojen i partner. Vaše mysl je nyní pronikavá. Pokud stojíte před rozhodnutím, je to rozhodně den, kdy byste se měli řídit svým srdcem. Nebuďte překvapeni, pokud se rozšíří i vaše telepatické schopnosti.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Díky dnešnímu postavení planety se dnes originalita a smyslnost spojují ve šťastnou dvojici. Pokud chcete na své rande udělat dojem, oblečte se tak, abyste příjemně šokovali, ale zároveň se ujistěte, že jste oblečeni do něčeho, co jedinečným způsobem vypovídá o smyslu vaší existence. Kombinace sexy vůně a opojné konverzace může být právě to, co je potřeba k tomu, aby se situace obrátila ve váš prospěch.

Práce

Pokud si nedáte pozor, kam šlapete, dostanete se do ostré křížové palby. Snažte se emocionálně nezapojovat ani do jedné strany sporu, jinak nebudete mít možnost úniku. Za všech okolností zůstaňte co nejvíce neutrální.

Peníze

Podívejte se na některé služby nabízené finančními institucemi. Možná zjistíte, že vaše banka má nástroje, které vám časem pomohou ušetřit více. Přemýšlejte o tom, jak byste mohli využít svůj domov, abyste získali další peníze. Co třeba zahradničení?

Zdraví

Čekání na správný čas nemusí být při dnešní planetární energii tou správnou strategií. Budete se cítit trochu váhavě při běžných každodenních činnostech, ale to se dá při tomto tranzitu očekávat. Zdravotní záležitosti a aktivity nelze odkládat, musíte se svým zdravím zabývat každý den a nebrat ho jako samozřejmost. Zvažte, že se musíte mimořádně pečlivě věnovat sami sobě a pečovat o sebe.

Přečtěte si také