Denní horoskop BÝKA na 16. 2. 2023

Býk 16. 2. 2023

Býci, dnes bude třeba vyřídit nějaké drobné finanční záležitosti, což vás může rozčilovat, protože pravděpodobně máte jiné věci, které byste dělali raději. Tato situace by mohla způsobit drobné třenice s rodinnými příslušníky, ale to pomine. Budete však schopni sebrat všechny své vrozené schopnosti a finanční záležitosti vyřídit, díky čemuž budete moci po zbytek dne dělat to, co chcete. Vydržte.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Atmosféra dne vám může ztěžovat rozhodování o tom, jaké kroky podniknout v souvislosti s určitým vztahem. Možná přemýšlíte, zda se vydat pomalejší cestou a vyčkat a doufat, že vás váš vyvolený brzy pozve na rande. Nebo byste měli udělat něco překvapivého a originálního, čímž byste pravděpodobnost konverzace učinili mnohem jistější, ne-li nevyhnutelnou?

Práce

Mnoho nápadů čerpáte z televize nebo filmů, což je v pořádku, ale ujistěte se, že tyto koncepty integrujete s rezervou. Nezapomeňte, že tato zobrazení jsou fantazií, nikoli realitou. Je důležité to rozlišovat.

Peníze

Čeká vás napínavý týden. Jste chyceni a můžete se cítit jako kráva, kterou tlačí skrz dobytčí žlab. V takových situacích je vždy nejlepší jít s proudem převládajících energií. Hádky to jen zhorší. Nyní jste tlačeni k domovu a vnitřním emocím. Zkontrolujte sami sebe. Děláte se svým životem skutečně to, co chcete?

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce je pro mnohé z vás znepokojující, protože se hodně týká emocí. Postavit se svým pocitům čelem je obtížné, protože si musíte přiznat zranitelnost a uznat bolest. To není pro nikoho snadné. Možná budete chtít vyhledat své přátele a požádat je o pomoc. Pokud nemáte pocit, že vás něco trápí, možná si můžete dopřát spoustu pečujícího chování. Dobrou večeři, horkou koupel a dobrý noční odpočinek.

Přečtěte si také