Denní horoskop BÝKA na 17. 12. 2022

Býk 17. 12. 2022

Podpořte dnes rovnováhu a harmonii tím, že vypustíte trochu páry, než se budete snažit zapojit do jednání s ostatními a jejich dramat. Zajistěte si stabilní prostředí, kde můžete ventilovat své obavy, mlátit do polštářů nebo se proběhnout kolem bloku. Jakmile to ze sebe dostanete, získáte nový, svěží postoj, s nímž se budete moci zapojit do dobrodružství dnešního dne.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná máte hluboce zakořeněný pocit ohledně vztahu, do kterého jste zapojeni. Pokud jste v poslední době procházeli těžkým obdobím, můžete se spíše dívat na společné problémy než na všechny pozitivní věci, které máte společné. Sdělením svých obav a nadějí uděláte velký rozdíl. Stačí udělat první krok.

Práce

Emocionální stabilita, kterou dnes pocítíte, se přenese i do vašeho pracovního prostředí a připraví půdu pro skvělé vztahy s ostatními. Váš přístup znamená vše, a tak si nezapomeňte zachovat pozitivní přístup a uzemnění. Vaše práce bude efektivní a působivá.

Peníze

Vaše energie směřuje ke skupinám, politice a samostatnému podnikání. Máte všechny přátele a kontakty, které potřebujete k zahájení nového podniku, ať už jde o produkt, službu nebo projekt v současném zaměstnání. Poznáte také nové lidi, kteří vám mohou pomoci dostat se tam, kde chcete být finančně. Zároveň rozšiřujete a proměňujete svůj svazek s dalšími lidmi. Máte všechny nástroje, které potřebujete k tomu, abyste se dostali dopředu.

Zdraví

Je důležité dbát na to, aby vaše klouby měly dostatek pohybu a nebyly příliš zatěžovány. To je důležité zejména proto, že mnozí z nás vedou sedavý způsob života. Jóga je ideálním cvičením pro posílení celého těla, pro zpevnění svalů a pro udržení pružnosti. Pravidelné cvičení jógy vám může v budoucnu ušetřit čas i peníze a výrazně podpořit vaši každodenní pohodu. Preventivní opatření, jako je toto, jsou nutností, nikoli luxusem!

Přečtěte si také