Denní horoskop BÝKA na 17. 2. 2022

Býk 17. 2. 2022

Tvrdě pracujete na zlepšení své finanční situace, Býci. Možná jste na pokraji dosažení toho, co chcete, ale do cesty by se vám mohly postavit dočasné překážky. Mohli byste propadnout panice a přemýšlet, zda to znamená, že se nikdy nedostanete tam, kam chcete. Nebojte se. Není tomu tak. Musíte jen vyhodnotit situaci a přijít na to, co udělat, abyste tuto překážku překonali.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

V dnešní atmosféře se může zdát, že vztah je mnohem problematičtější, než ve skutečnosti je. Určité jednání z vaší nebo jejich strany může být špatně pochopeno, což atmosféře mezi vámi neprospívá. Pokud se chcete vyhnout případným problémům mezi vámi, pak by bylo nejlepší sledovat své reakce, protože se můžete dostat do přílišného extrému, aniž byste to vlastně chtěli. Pozornost v tomto ohledu vám může ušetřit mnoho problémů.

Práce

Když uvidíte, jak se práce jiných lidí z toho či onoho důvodu hroutí k zemi, budete se chovat ve stylu „já vám to říkal“. Snažte se k ostatním nechovat příliš povýšeně. Naopak, buďte jim oporou, soucitní a nabízejte rozumné rady.

Peníze

Tento týden je obdobím obnovené oddanosti vašemu finančnímu životu. Podívejte se na některé služby nabízené finančními institucemi. Možná zjistíte, že vaše vlastní banka má nástroje, které vám časem pomohou ušetřit více. Přemýšlejte o tom, jak byste mohli využít svůj domov, abyste získali další peníze. Co třeba zahradničení?

Zdraví

Zrovna když se tempo každodenního života stává zvládnutelným, přijde zádrhel! Může být velmi dobře skrytý, a proto je těžké vědět, jak vyjádřit frustraci, kterou cítíte. Nechte ji den nebo dva být. Dnešní planetární aspekt ve vás vyvolá citlivost: sepište si své pocity a prostě se snažte se v tom všem zorientovat. Nedělejte si starosti s ostatními lidmi. Prozatím je prioritou péče o sebe a uspokojování vlastních zdravotních potřeb.

Přečtěte si také