Denní horoskop BÝKA na 18. 1. 2023

Býk 18. 1. 2023

Dnešní den by pro vás mohl být velmi studijní, vlastně by se dal nazvat spíše pracovním. Ale vy rádi pracujete a dnes budete mít tolik práce, kolik jen zvládnete. Je to dobrý den k tomu, abyste pracovali na všech těch věcech ve svém životě, které ještě potřebují trochu pozornosti, aby obstály samy o sobě, na věcech, které si ve vašem životě ještě nenašly své stálé místo, jako jsou například některé vaše vztahy.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Planetární konjunkce vám dává dvojí poselství. Možná se cítíte velmi přitahováni jednou konkrétní osobou, ale nejste si jisti, jak byste na ni měli reagovat. Rádi byste si užili počáteční proces poznávání, a přesto se nemůžete ubránit myšlenkám na vše, co se pokazilo ve vašem posledním vztahu. Nikdy se to nedozvíte, pokud nedáte lásce šanci.

Práce

Nedovolte, aby vaši dobrou náladu a silné sebevědomí zničilo nedospělé chování někoho jiného. Existuje možnost, že se vás druzí budou snažit zapojit do svého neosvíceného způsobu myšlení. Nedovolte, aby se to stalo. Buďte pevní ve svém názoru.

Peníze

Díky aspektům ve vašem sektoru peněz a hodnot se dostáváte do zajímavého období. Nejenže to přináší spoustu nových způsobů, jak získat peníze (woohoo!), ale také vás to nutí přemýšlet o svém peněžním životě do budoucna. Jak se váš způsob vydělávání peněz odráží v tom, kdo jste, nebo ve vašich nejvlastnějších hodnotách? Možná budete překvapeni tím, co zjistíte.

Zdraví

Často pronášíte prohlášení, která jsou hlubší, než si uvědomujete, což vede lidi k tomu, že od vás očekávají víc, než si uvědomujete. Pokud se cítíte trochu mimo sebe, věnujte trochu času péči o sebe. Udělejte si co nejzdravější nebo nejpohodlnější večeři z toho, co máte po ruce. Napusťte si horkou vanu a jděte si brzy lehnout s oblíbenou četbou. To vám pomůže zjistit, jak na tom jste, a znovu navázat pouto se sebou samým  budete si tak více vědomi sami sebe.

Přečtěte si také