Denní horoskop BÝKA na 18. 2. 2022

Býk 18. 2. 2022

Špatná komunikace s někým vzdáleným může vést k pošramocenému egu, zvýšeným emocím a rozzlobeným telefonátům. Nenechte se vtáhnout do hádky, Býci. Pokuste se problém vyřešit. Změny ve vašem okolí by mohly způsobit problémy s dopravou, takže se připravte na zablokované ulice a hustý provoz. Pokud můžete, jděte pěšky. Vyčistí vám to hlavu a rychleji se dostanete tam, kam máte namířeno.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná zjistíte, že váš vztah se musí změnit, vzhledem k současné nebeské atmosféře. Uvědomíte si, že existují záležitosti, v nichž se zcela neshodujete, a ty mohou způsobovat vznik propasti mezi vámi. Existuje však také mnoho míst, kde se vaše názory sbližují, a zaměření se na ně pomůže posílit vaše pouto.

Práce

Vaše jednání bude promyšlené a vypočítavé, takže budete v práci mnohem efektivnější. Nemáte důvod váhat. Udělali jste základní práci, kterou jste potřebovali udělat. Nyní nastal čas, abyste se s důvěrou vydali vpřed.

Peníze

Tento týden je obdobím obnovené oddanosti vašemu finančnímu životu. Podívejte se na některé služby nabízené finančními institucemi. Možná zjistíte, že vaše vlastní banka má nástroje, které vám časem pomohou ušetřit více. Přemýšlejte o tom, jak byste mohli využít svůj domov, abyste získali další peníze. Co zahradničení?

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce vám dává důvod ke skákání, a to je pravděpodobně to, co budete chtít udělat! Vyjadřujte se fyzicky při všech možných příležitostech. Energie, kterou cítíte, bude ostatními dobře přijata, pokud budete dostatečně disciplinovaní, abyste ji vyjádřili zdravým způsobem, například v posilovně nebo na hodině tance, pokud je to možné. Jakmile vyprchá počáteční žár, bude vaše teplo a zářivost vítanou vlastností pro ty, které máte rádi.

Přečtěte si také