Denní horoskop BÝKA na 21. 2. 2022

Býk 21. 2. 2022

Služba druhým by mohla zabírat velkou část vašeho dne, Býku, možná na umělecké úrovni, možná ve formě sdílení psychické nebo léčivé energie. Nemyslete si, že vaše úsilí není doceněno. Ti, kterým pomáháte, mohou být zdrženliví v tom, aby něco řekli, ale vaše úsilí jim neunikne. Představte si to jako banku. Vaši přátelé tu pro vás budou, až je budete potřebovat.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Postavení planet naznačuje určitý druh citové blokády v blízkém osobním vztahu. Paradoxně však v okamžiku, kdy si to uvědomíte, máte možnost začít s tím něco dělat. Ačkoli prosívání vašich nebo cizích emocí pro vás bývá trochu děsivé, snaha říct něco o tom, jak se cítíte, jistě něco změní.

Práce

Někdo nebo něco dnes potřebuje poslední impuls. Nevzdávejte se, dokud toto poslední úsilí nevynaložíte. Ostatní lidé to možná vzdali, ale to není důvod, abyste udělali totéž. Dokažte ostatním, že dokážete dokončit, co jste začali.

Peníze

Tento týden je obdobím obnovené oddanosti vašemu finančnímu životu. Podívejte se na některé služby nabízené finančními institucemi. Možná zjistíte, že vaše vlastní banka má nástroje, které vám časem pomohou ušetřit více. Přemýšlejte o tom, jak byste mohli využít svůj domov, abyste získali další peníze. Zahradničení a sekání trávy?

Zdraví

Aspekt pro daný den ve vás vyvolává emocionální pocity, se kterými se nemusíte nutně vypořádat během polední pauzy. Poddejte se svým emocím a všimněte si, co vlastně cítíte. Nemusí dojít k velkému zhroucení nebo konfrontaci s někým, stačí si všimnout, co cítíte, a možná si to někdy zapsat do deníku. Zpracování emocí je mnohem snazší, pokud je součástí vašeho dne cvičení. Pijte také hodně vody!

Přečtěte si také