Denní horoskop BÝKA na 23. 1. 2023

Býk 23. 1. 2023

Uvědomte si, že vaše vnitřní rozpoložení je lidem zcela zřejmé už jen z toho, jak se tváříte, Býci. Nemyslete si, že můžete před ostatními něco skrývat, zejména dnes. Raději prostě řekněte, jak se cítíte, i když si myslíte, že to někoho může odradit. Vaše emocionální rozpoložení by mělo být silné, a tak toho využijte ve svůj prospěch.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nebeská konfigurace vám pomáhá pochopit, že nemůžete mít vždy vše tak, jak chcete. Většina vztahů je otázkou dávání a braní a postupně vám dochází, proč druhé často ohromujete a zastrašujete svým přirozeným předpokladem, že vás musí poslouchat, a to téměř okamžitě. Vaše milostné zájmy vám zůstanou věrné, pokud jim dáte svobodu zvolit si vlastní reakci.

Práce

Napětí spojené s prací stále narůstá a zdá se, že mu není konce. Udělejte si čas pro sebe, abyste si zachovali zdravý rozum. Nechat se příliš vtáhnout do pracovního dramatu je nyní nebezpečné.

Peníze

Díky aspektům ve vašem sektoru peněz a hodnot se dostáváte do zajímavého období. Nejenže to přináší spoustu nových způsobů, jak získat peníze (woohoo!), ale také vás to nutí přemýšlet o svém peněžním životě do budoucna. Jak se váš způsob vydělávání peněz odráží v tom, kdo jste, nebo ve vašich nejvlastnějších hodnotách? Možná budete překvapeni tím, co zjistíte.

Zdraví

Plavání je cvičení, které prospívá tělu i mysli, a není to drahý sport. Ať už jste začátečník, nebo středoškolský šampion, zkuste tento krásný sport s nízkou zátěží zařadit do svého života. Posiluje kapacitu plic a zároveň tonizuje celé tělo, a jakmile se dostanete na vlnu, může to být jako meditace.

Přečtěte si také