Denní horoskop BÝKA na 23. 2. 2022

Býk 23. 2. 2022

Dnes se můžete cítit nejistí ohledně svého vzhledu, Býci. To může být začarovaný kruh, do kterého se můžete dostat. Výsledek je téměř vždy negativní. Místo toho, abyste se rozebírali, zvažte hledání způsobů, jak svůj vzhled přijmout. Ať už jde o vaši váhu, věk nebo cokoli jiného, pokud se nedokážete přijmout, vždy najdete něco špatného bez ohledu na to, kolik změn uděláte.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současný tranzit planet by mohl přinést příležitost k nečekanému setkání s někým. Je možné, že vám připomene osobu, kterou jste znali v minulosti, a všechny dobré časy, které jste spolu prožili. Toto poslední setkání však bude zcela jiné a seznámí vás s novými, velmi zajímavými aktivitami i lidmi. Připravte se na to, že vám vyrazí dech.

Práce

Bude pro vás těžké jednat s lidmi ve vašem okolí. Nálada, která všechny ovládá, je bude činit nervózními a sporadickými. Pokud můžete, pracujte samostatně. Jinak se můžete zbláznit ze snahy spolupracovat s těmi, kteří nejsou na vaší straně.

Peníze

V tomto týdnu se mohou objevit zajímavé nové nápady, které vám mohou poskytnout podnět a prostředky k zahájení domácího podnikání. Od prodeje věcí online až po vytvoření plnohodnotných webových stránek pro virtuální asistenty - rozhodně máte motivaci. Protože je ovlivněn váš dům snů, věnujte pozornost tomu, co vám vaše sny říkají. Vedou vás správným finančním směrem.

Zdraví

Průběh dne vás nutí všímat si více svých úspěchů než neúspěchů, a to je skvělá věc! Vychutnejte si všechny věci, které děláte dobře a kterých si ostatní lidé nemusí nutně všimnout nebo je pochválit. Své sebevědomí můžete ovlivnit už jen tím, že do sebe pustíte trochu pochvaly od vlastního vnitřního hlasu. Poblahopřejte si za to, že jste si zacvičili jógu, uvařili zdravé jídlo, upřímně komunikovali s přítelem. To jsou věci, které vytvářejí zdravý život.

Přečtěte si také