Denní horoskop BÝKA na 27. 3. 2023

Býk 27. 3. 2023

Vytáhněte barvy a rozprouděte svou tvůrčí energii, Býci. Mějte na paměti, že možná nebudete mít disciplínu nebo odhodlání dokončit jakýkoli projekt, který dnes začnete, ale rozhodně vám nebude chybět tvůrčí energie. Spojte své mentální a emocionální procesy a nechte je pracovat společně na čistém plátně. Přineste světu krásu tím, že budete zazářit pro ostatní.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

V průběhu dne se vám může zdát, že jste stále podezřívavější, zejména když se vám zdálo, že jste zaslechli rozhovor, který jako by naznačoval něco o vaší poslední lásce. Dnešní planetární konjunkce může vaši paranoiu spíše zvýšit než snížit. Pokud však svého partnera (současného nebo budoucího) skutečně milujete, uděláte si čas na to, abyste opatrně zjistili pravdu, a to vám pomůže uklidnit mysl.

Práce

Zrychlete tempo. V poslední době se vlečete a tento přístup se odráží ve všem, co děláte. Buďte agresivnější, jděte za svými cíli s přesvědčením. Tento posun v přístupu bude mít pozitivní vliv na všechny aspekty vaší práce.

Peníze

Máte šanci udělat ze svého pracoviště mnohem příjemnější místo, kde budete trávit osm nebo více hodin denně. Vaše práce rozhodně přitahuje správnou pozornost, což vás staví do fronty na lepší balíček odměn. Tuto přidanou výpověď můžete obrátit ve svůj prospěch. Není lepší čas dostat dluhy pod kontrolu než právě teď.

Zdraví

Pravděpodobně máte v těchto dnech chuť si hrát a hra je něco, v čem náhodou vynikáte. Je všeobecně známo, že jste vášnivá bytost, a dnešní astrální konfigurace tuto vášnivou energii ještě více zvýrazňuje. Praktikování bezpečného sexu je pravděpodobně jednou z největších zdravotních starostí. Chraňte sebe i svého partnera, abyste zůstali negativní, a skvěle si to užijte!

Přečtěte si také