Denní horoskop BÝKA na 28. 2. 2022

Býk 28. 2. 2022

Pokud se chceš do něčeho pustit, je pro tebe dnešek tou správnou příležitostí. Díky nebeským aspektům se zvýší vaše fyzická i duševní síla, což vám může přinést zázraky. Jakoukoli nejistotu nebo nedostatek sebedůvěry hoďte do koše a podnikněte kroky, které potřebujete k tomu, abyste se svého projektu nebo cíle zhostili. Máte schopnost správného úsudku, a tak tomuto talentu důvěřujte. Podnikejte kroky k dosažení toho, co chcete.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vzhledem k současné nebeské atmosféře může být dnes situace poněkud ošidná. Ne že byste měli v úmyslu určité osobě nedůvěřovat, když vám prozradí, jak se cítí, ale něco vám prostě nesedí, i když možná nebudete schopni přijít na to, proč tomu tak je. Možná bude nejlepší, alespoň prozatím, naslouchat své intuici.

Práce

Místo toho, abyste si hlídali a chránili to, co máte, je čas jít ven a najít něco nového. Natáhněte ruku dál. Překročte své běžné hranice. Na této cestě se vám dostane péče a podpory. Stačí jen udělat první kroky.

Peníze

V tomto týdnu se mohou objevit zajímavé nové nápady, které vám mohou poskytnout podnět a prostředky k zahájení domácího podnikání. Od prodeje věcí online až po vytvoření plnohodnotných webových stránek pro virtuální asistenty - rozhodně máte motivaci. Protože je ovlivněn váš dům snů, věnujte pozornost tomu, co vám vaše sny říkají. Vedou vás správným finančním směrem.

Zdraví

Dnes si dopřejte více než dost času na ty nejobyčejnější věci. Na to, že na vás ostatní spěchají, také nebudete reagovat dobře. Jedním z nejlepších způsobů, jak uniknout očekávání druhých, je stanovit si své limity a držet se jich jako blázen. Dopřejte si hodinu cvičení navíc tím, že kromě své pravidelné rutiny vyzkoušíte nějakou novou formu cvičení. Tím nechci říct, že byste se měli příliš přemáhat, ale dnes máte energii navíc a je nejlepší, když ji využijete pro své vlastní účely, ne pro účely někoho jiného.

Přečtěte si také