Denní horoskop BÝKA na 30. 1. 2023

Býk 30. 1. 2023

Býci, dnes by k vašim dveřím mohli přijít zajímaví návštěvníci, kteří možná přinesou informace, jež otřesou vaším životem a mohou ho zásadním způsobem ovlivnit. Možná začnete zvažovat nové možnosti životního stylu. Nějaká skupina nebo organizace, možná spojená s duchovnem nebo metafyzikou, by se vám najednou mohla zdát přitažlivá a vy byste mohli uvažovat o tom, že se k ní připojíte. Očekávejte fascinující rozhovory s blízkou osobou ve vašem životě. Poučné by mohly být také knihy, časopisy a další publikace.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná zjistíte, že vás náhle napadne něco, co se týká vašeho nedávného a nejosobnějšího vztahu. Energie vyzařující z planet přináší uvědomění si, co je třeba udělat, aby to pro vás oba fungovalo harmoničtěji. Ačkoli můžete být v pokušení udělat něco rychle, aby se to okamžitě zlepšilo, bylo by lepší zavádět změny postupně.

Práce

Dostáváte se do obtížného konfliktu jak uvnitř sebe, tak s okolím a lidmi kolem sebe. Cítíte stres ze všech stran, a to vám ztěžuje učinit rozumné rozhodnutí, tak to nedělejte! Velké záležitosti odložte na později.

Peníze

Tento týden pro vás znamená novou energii v oblasti domova, kde vás hlad po kreativitě může přimět k tomu, že budete chtít utratit více, než máte, za obnovu a rekonstrukci. Nejde však o to, kolik utratíte. Některé aspekty mohou sloužit jako brzda, abyste to nepřehnali. Koneckonců, stejně si to za pár let rozmyslíte.

Zdraví

V těchto dnech se do vašeho znamení dostává mnoho planet a vy budete mít pocit, že všechno, co se děje, má svůj smysl. Nemusí to tak nutně být, ale rozhodně to může působit rušivě. Chcete-li posílit sílu, kterou můžete v tomto období mít, a minimalizovat rozptylování, pravidelně cvičte a pijte hodně vody. Udržovat své tělo a mysl v souladu s univerzální energií je právě teď prioritou.

Přečtěte si také