Denní horoskop BÝKA na 9. 3. 2023

Býk 9. 3. 2023

Pokud si potřebujete něco vyřídit, netahejte s sebou ostatní. Svou misi dokončete sami. Zjistíte, že budete efektivnější, když nebudete muset nést další břemeno. Nejenže své povinnosti zvládnete rychleji, ale budete mít také čas přemýšlet a zpracovávat určité věci, aniž by vaše myšlení ovlivňovala energie někoho jiného.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Společenské akce a události by mohly přinést několik skvostů, pokud jde o osobní vztahy. Dnešní astrální konfigurace může do vašeho života přivést někoho zcela výjimečného, ale nečekejte, že to bude někdo, kdo se bude podobat běžnému rande. Tato konkrétní osoba se může nejen jedinečným způsobem oblékat, ale má i několik myšlenek a ideálů, které jsou ve výrazném kontrastu s běžným přístupem k životu.

Práce

Nápady se vám budou hrnout do hlavy celý den. Telefon bude zvonit jako o život a vy budete dostávat mnohem více pošty než obvykle. Tohle není den, kdy byste měli volat, že jste nemocní. Jste příliš cenným hráčem. Ostatní lidé se vás budou snažit zastihnout.

Peníze

Tento týden procházíte určitým vztahovým dramatem. Věci, o kterých jste si mysleli, že jsou mezi vámi a vašimi šéfy, mentory nebo zaměstnanci implicitní, mohou být špatně pochopeny nebo kritizovány. Nechte to na sobě znát a příště si to vyjasněte. Pokud jsou v těchto výměnách vázány peníze, sdělte své potřeby a nenechte si konfliktem zkazit to, co je potenciálně skvělým partnerstvím prospěšným pro všechny. Pokud tomu někdo rozumí, pak vy.

Zdraví

Získejte dnes trochu prostoru. Jste naplněni pocitem moci a potřebujete zjistit, co s ní udělat sami, ne s ostatními. S touto energií toho můžete udělat hodně. Například fyzické cvičení, které provádíte, by vás mohlo uvést do stavu transu, v němž budete přijímat důležité zprávy ze svého nevědomí. To si nenechte ujít! Je ve vás spousta léčivé energie a tento tranzit je způsob, jak tuto energii využít v současnosti i v budoucnosti.

Přečtěte si také