Denní horoskop KOZOROHA na 10. 2. 2022

Kozoroh 10. 2. 2022

Svému okolí se můžete jevit jako své obvyklé logické a racionální já, Kozorozi. Ve skutečnosti možná čerpáte mnoho svých nápadů a postřehů z hloubi své psychiky. Pravděpodobně čerpáte ze zkušeností ze své minulosti, i když si toho nejste vědomi. I když je zdroj netradiční, cokoli vás napadne, bude mít pravděpodobně velkou praktickou hodnotu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Věci mohou být velmi nejasné a poněkud zmatené, pokud jde o určitý vztah. Pokud však nebudete běhat kolem a nesnažit se to napravit, možná s překvapením zjistíte, že si vztah začne nacházet svou vlastní přirozenou úroveň. Možná to nepůjde úplně tam, kam jste si mysleli, ale někam, kde to bude neskonale zajímavější. Je lepší se uvolnit a užívat si jízdu.

Práce

V pracovní atmosféře se objevuje nepříjemný tón, který vám ztěžuje produktivitu. Další krok na horu není v tuto chvíli tak jasný. Klíčové pro vás nyní je nereagovat přehnaně, ale zůstat neutrální a shromažďovat údaje.

Peníze

Tento týden máte šanci změnit nedávné finanční problémy díky inspiraci a skvělým nápadům. Je to duševně stimulující období a možná zjistíte, že jste nyní opravdu ve svém živlu. Vzhledem k tomu, že omezíte výdaje na rodinný život, otevře se vám oblast cestování, publikování, výuky a metafyziky. Někde tam je i výplatní páska s vaším jménem.

Zdraví

Současná astrální konfigurace vám dává den opravdu velkých komunikačních schopností. Je čas ukázat těm, které máte rádi, jak moc je milujete, a těm, s nimiž se necítíte tak dobře, říct, že je čas, abyste se oba posunuli dál. Toto je skvělý tranzit pro oboustranně výhodnou komunikaci. Také je skvělý čas zkontrolovat své tělo během cvičení a zjistit, zda můžete zvýšit úroveň, na které v současné době pracujete.

Přečtěte si také