Denní horoskop KOZOROHA na 11. 2. 2022

Kozoroh 11. 2. 2022

Telefonát od romantického partnera by mohl vést k intimnímu setkání, Kozorozi. Pravděpodobně vás to velmi emocionálně uspokojí a sblíží. Vášnivá poezie a sexy romány by vás nyní mohly obzvláště oslovit. Pokud se věnujete psaní, mohli byste svůj nával smyslnosti nasměrovat do tvorby výsledků, které budou tak promyšlené, že překvapí i vás samotné. Začněte!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní den je velmi šťastný pro to, abyste na někoho zvláštního zapůsobili svým jedinečným vtipem a šarmem. Pravděpodobně se nebudete cítit v hluboce vášnivé náladě, ale budete velmi rádi zkoumat různé cesty jejich mysli a jejich zkušeností. Možná budete mít také štěstí a zjistíte, že vám již rozumí více, než si myslíte.

Práce

Přestože většina vaší práce probíhá v zákulisí, jsou dny, kdy toužíte být středem pozornosti a získat větší uznání za všechno, co děláte. Jemně dnes lidem připomeňte všechnu práci, kterou děláte. Učiňte tak, aniž by to znělo ufňukaně nebo malicherně.

Peníze

Tento týden máte šanci změnit nedávné finanční problémy díky inspiraci a skvělým nápadům. Je to duševně stimulující období a možná zjistíte, že jste nyní opravdu ve svém živlu. Vzhledem k tomu, že omezíte výdaje na rodinný život, otevře se vám oblast cestování, publikování, výuky a metafyziky. Někde tam je i výplatní páska s vaším jménem.

Zdraví

Nejen dnes, ale i v následujících měsících pocítíte příliv energie, který ovlivní způsob, jakým budete plnit své cíle. Jedním z důvodů, proč se vám někdy zdá, že tento druh dynamické energie nedokážete přijmout, je to, že vždy zahrnuje nějakou změnu, a vy nejste známí svou flexibilitou! Zde je tip pro váš budoucí úspěch: pití vody zvyšuje flexibilitu!

Přečtěte si také