Denní horoskop KOZOROHA na 12. 2. 2022

Kozoroh 12. 2. 2022

Váš vnitřní počítač byl právě dnes upgradován a v hlavě vám hučí spousta nových informací, Kozorozi. Dobrou zprávou je, že byste měli být schopni všechny tyto bajty zpracovat rychlostí blesku. Jednejte rychle a s velkou jistotou. Dokážete cokoli.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Aby váš vztah dobře fungoval, je potřeba mluvit s partnerem o tom, jak se cítíte. Pokud se snažíte tento zásadní proces oddalovat, dnes se vám to nejspíš nepodaří. Seberte odvahu vyjádřit to, co nyní prožíváte. Spousta drobných problémů se velmi rychle vyjasní.

Práce

Riskantní nápady někoho jiného na vás zpočátku možná neudělají dojem. Po bližším prozkoumání však zjistíte, že tyto nápady jsou mnohem rozumnější, než jste si původně mysleli. Zkrátka, nezavrhujte nic, aniž byste to nejprve důkladně prozkoumali.

Peníze

Tento týden máte šanci vyřešit nedávné finanční problémy díky inspiraci a skvělým nápadům. Je to duševně stimulující období a možná zjistíte, že jste nyní opravdu ve svém živlu, že vás práce zase baví, sršíte nápady a díky tomu se můžete posunout někam dál a vydělat víc peněz. Ušetřit můžete i tím, že omezíte výdaje na rodinný život.

Zdraví

Dnes máte skvělou příležitost zjistit, co ve vašem životě funguje a co ne. Příznivý aspekt dne vás činí obzvláště citlivými. Všimli jste si, jak dobře se cítíte, když alespoň trochu cvičíte? Pochvalte se za to. Zamyslete se nad tím, jak často si připravujete čerstvé a zdravé jídlo. Vychutnejte si tento úspěch. Vlastně si na oslavu nalijte velkou sklenici vody!

Přečtěte si také