Denní horoskop KOZOROHA na 13. 2. 2022

Kozoroh 13. 2. 2022

Bylo by dobré setkat se s ostatními v příjemném a otevřeném prostředí. Řekněte, co cítíte, místo abyste se soustředili jen na to, co si myslíte. Buďte stejně dobrým posluchačem, jako očekáváte od druhých, že budou naslouchat vám. Zapojte se do kroužku tvůrčího psaní nebo navštivte kurz malování. Odreagujte se kreativní činností. Zapojte i přátele.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Hvězdy vás možná přimějí podívat se trochu hlouběji na to, proč se v určité situaci cítíte odstrčení. Možná jste se dlouho snažili problém přehlížet a předstírat, že je vše v naprostém pořádku. Dnes se budete schopni ovládat své emoce, které vás sužují. Řekněte, co máte na srdci, uleví se vám.

Práce

Vaše pracovní nasazení bude poměrně vysoké. Pusťte se do všeho, co vyžaduje intenzivní soustředění a velkou pozornost. Pokud potřebujete zkontrolovat svou práci nebo práci jiných lidí, je na to ten správný čas. Využijte energii, která z vás jen sálá.

Peníze

Tento týden máte šanci napravit svou finanční situaci díky inspiraci a skvělým nápadům. Je to duševně stimulující období a možná zjistíte, že jste nyní opravdu ve svém živlu. Vzhledem k tomu, že omezíte výdaje na rodinný život, otevře se vám oblast cestování, publikování a výuky. Někde tam je i výplatní páska s vaším jménem.

Zdraví

Dnešní nebeská energie vynese na povrch vaši emocionální povahu. Je důležité sdílet své pocity s lidmi, které máte rádi. Místo toho, abyste zůstávali "v bezpečí" za svým postojem sebejistoty, svěřte se druhým, i když se obáváte, že to bude nepříjemné. Vztahy, které stojí za to, přežijí i občasnou konfrontaci. Nechte se vést svými emocemi a nezapomeňte říkat, co cítíte - nepředstírejte, že znáte myšlenky druhého člověka. Než promluvíte, zhluboka dýchejte a urovnejte si své myšlenky.

Přečtěte si také