Denní horoskop KOZOROHA na 13. 7. 2022

Kozoroh 13. 7. 2022

Kozorozi, dnes možná čekáte na dopis nebo telefonát od blízkého přítele či milostného partnera. Jeho zpoždění by mohlo vyvolat silný pocit sklíčenosti. Nenechte si tím zkazit den. Sdělení přijde, a když ne dnes, tak během několika dní. Mezitím je skvělý čas vyzkoušet si psaní nebo hudbu. Buďte při čekání kreativní. Můžete také zavolat dalšímu příteli.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současné planetární uspořádání vám dává schopnost sdílet své pocity a zároveň potřebný odstup, abyste to mohli udělat, aniž byste se rozzářili a dělali ze sebe hlupáky. Osoba na straně příjemce bude pravděpodobně tak dojatá, že to může být právě ona, kdo se přestane ovládat. Poté, co jste řekli, co jste potřebovali, se můžete uvolnit a nechat událostem volný průběh.

Práce

Někdo vám zatajuje informace, které potřebujete, abyste mohli pokročit v určitém projektu. Nejste schopni udělat další významný kariérní krok, dokud nepochopíte tuto část skládačky. Buďte aktivní, místo abyste seděli a čekali.

Peníze

Ve vašem domě peněz a hodnot se projevuje aktivita. Může to znamenat extrémní štěstí, které je nestabilní nebo krátkodobé. Jste-li hazardní typ, není špatný týden na to, abyste si zahráli kolo, ale alespoň polovinu každé výhry si nechte v kapse - a nedotýkejte se jí. Protože je ovlivněn váš dům vztahů, můžete někoho podráždit, pokud si nedáte pozor.

Zdraví

Probouzení uprostřed noci je známkou úzkosti. Bezprostřední potřebou je jít znovu spát. Vstávání z postele obvykle nepomáhá. Snažte se zůstat v posteli se zhasnutými světly. Pokud zjistíte, že jste stále úzkostnější, může vám pomoci čtení. Chcete-li se zabývat širšími souvislostmi, snažte se během dne pochopit, co je příčinou vaší úzkosti. Úzkost je pro mnoho lidí znepokojivým problémem a cvičení může pomoci minimalizovat její sílu.

Přečtěte si také