Denní horoskop KOZOROHA na 15. 2. 2022

Kozoroh 15. 2. 2022

Všechny aspekty lásky a romantiky se vám dnes budou dařit, Kozorozi. Možná využijete této příležitosti k odvážnému kroku směrem k objektu své náklonnosti. Zvolte netradiční přístup a postupujte nebojácně. Vaše vztahy se budou vyvíjet dobře. Pěstujte svou romantickou stránku a sdělujte své city. Láska přijde náhle a nečekaně. Nechte se unášet proudem.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Neztrácejte ani minutu s výčitkami, protože vás jen zbytečně zatěžují. Planetární konstelace vás vybízí, abyste se zbavili všeho, co vás brzdí, a udělali pozitivní krok vpřed. Přivoláte si mnohem lepší vztah, pokud dokážete vynechat ze hry staré emocionální zátěže a místo toho se budete soustředit na to, co chcete.

Práce

Rozhodování pro vás bude obtížné. Budete ze sebe velmi frustrovaní. Neobviňujte se jen proto, že se nemůžete rozhodnout. Je naprosto v pořádku, že v této době zvažujete všechny své možnosti.

Peníze

V tomto týdnu vaše mužská a ženská energie usilují o stejné cíle. Pryč jsou malicherné hádky o to, kdo a jak by měl utrácet peníze. Vaše zadlužení se zmenší, protože svou energii nasměrujete do této oblasti. Vaše úsilí vám též přinese nečekané peníze. Jen se ujistěte, že jste si nechali udělat více než jeden odhad, abyste mohli porovnávat.

Zdraví

Ve vesmíru se odehrává příznivý aspekt, a to znamená, že v příštích dnech mohou převládat vaše emoce. Jste ve skvělé pozici, odkud můžete vycházet, pokud tyto emoce nejsou frustrace nebo strach přeměněné v nekontrolovaný hněv nebo úzkost. Přemýšlejte o tom, co můžete v příštích dnech udělat pro vytvoření vyváženého životního stylu. Drobné úpravy mohou být velmi účinné: pijte více vody a dopřejte si více času na své osobní potřeby.

Přečtěte si také