Denní horoskop KOZOROHA na 16. 2. 2022

Kozoroh 16. 2. 2022

Kozorozi, nyní byste se měli cítit obzvlášť vášnivě, zejména pokud jde o partnerské vztahy. Romantické vztahy rozhodně vybízejí ke společnému večeru o samotě. Ta profesní a tvůrčí naopak vybízejí k novému projektu, kterému oba věříte. Inspiraci hledejte v událostech v cizích zemích. Něco započatého daleko od domova by mohlo zaujmout vaši představivost.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současný astrální aspekt vás může přimět k tomu, abyste svému partnerovi (současnému nebo budoucímu) řekli, co si myslíte o určitých konstruktivních aspektech vašeho vztahu. Je možné, že jste mu v poslední době opomněli sdělit cokoli pozitivního, což znamená, že si není jistý, na čem je. Dejte mu najevo, jak moc vám na něm záleží, a to svým originálním způsobem.

Práce

Hlavním problémem pro vás dnes bude zvládnutí vlastní práce a uspokojení vlastních potřeb a zároveň spolupráce s ostatními. Zpočátku se tyto dvě věci zdají být neslučitelné nebo se vzájemně vylučují. Vaším úkolem je zjistit, že to tak není.

Peníze

V tomto týdnu vaše mužská a ženská energie usilují o stejné cíle. Pryč jsou malicherné hádky o to, kdo a jak by měl utrácet peníze. Vaše zadlužení se zmenší, protože svou energii nasměrujete do této oblasti. Mezitím vás překvapí nečekané peníze. Jen se ujistěte, že jste si nechali udělat více než jeden odhad, abyste mohli porovnávat.

Zdraví

Síla dnešního aspektu spočívá v tom, že víte, co je třeba zkontrolovat. Je něco, co byste si přáli vrátit a naučit se znovu? Během tohoto tranzitu se určitě objeví problémy s komunikací. Uklidněte se a nechte si líbit, že potřebujete nějaký čas na to, abyste skutečně pochopili, o co jde. Pokud jde o to říkat druhým lidem, co je "špatně", nemusí to nutně znamenat, že "špatně" je jeden z vás.

Přečtěte si také