Denní horoskop KOZOROHA na 17. 2. 2022

Kozoroh 17. 2. 2022

Nějaký úkol, třeba pracovní nebo vlastní, se může ukázat jako těžší, než jste čekali. Pracujete příliš tvrdě a mohli byste se cítit unavení a sklíčení, Kozorozi. Jak moc je nyní zásadní, abyste to zvládli? Pokud to není životně důležité, udělejte toho tolik, kolik můžete, aniž byste ohrozili svou pohodu. Zbytek udělejte zítra. Svět se nezboří.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Máte rádi originální přátele a jedinečnou společnost a mohli byste se začít cítit utlumeni, pokud by se vaše vztahy začaly vyvíjet v ustálené rutině. Nebeská atmosféra vás dnes může přimět k tomu, abyste si uvědomili, že jeden konkrétní partnerský vztah se stává spíše institucí než příjemným zážitkem. Mohlo by se stát, že budete potřebovat nějaký čas a prostor pro sebe, abyste se mohli znovu spojit na hlubší úrovni.

Práce

Klíčem k vašemu úspěchu je právě teď přípravná práce. Než učiníte další krok, ujistěte se, že jste na něj plně připraveni. Předbíhání v této fázi hry by vám mohlo velmi uškodit. Buďte praktičtí a soustředění.

Peníze

V tomto týdnu vaše mužská a ženská energie usilují o stejné cíle. Pryč jsou malicherné hádky o to, kdo a jak by měl utrácet peníze. Vaše zadlužení nabere vážný směr dolů, protože svou energii nasměrujete do této oblasti. Mezitím vám vynaložení určitého času a úsilí může přinést nečekané peníze. Jen se ujistěte, že jste si nechali udělat více než jeden odhad, abyste mohli porovnávat.

Zdraví

Aspekt dne vás učiní obzvláště citlivými. Buďte na sebe opatrní. Budou se objevovat výzvy v tom, jak se vidíte vy a jak vás chtějí vidět ostatní. To nikdy není dobrý pocit. Nesmíte však podlehnout pocitu, že vás druzí lidé posuzují podle svých měřítek. Snažte se zaměřit na své zdraví jako prostředek k určení vlastních osobních hranic. Udělejte si tento týden z cvičení a stravy prioritu.

Přečtěte si také